مردم محله ولاغوز ویزیت رایگان شدند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 850 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:23 ب.ظ، جمعه، 23 آبان، سال 1393 نظرات ۲ نظر

ویزیت رایگان پزشکان متخصص و عمومی بمناسبت ماه محرم و در آستانه فرا رسیدن هفته بسیج در تاریخ در درمانگاه ازگرد محله ولاغوز شهرستان کردکوی برگزار شد.

DSCN7763به گزارش خبرنگار رادکانا، حضور مخلصانه پزشکان و پرستاران فداکار و بسیجی در دفاع مقدس که در روزهای آتش و خون در قالب تیم های اضطراری در خطوط مقدم نبرد ، بیمارستان ها و درمانگاه های صحرایی به رفع آلام مجروحان می پرداختند ، زمینه ای شد تا پس از جنگ تحمیلی این حاملان پیام پایداری و استقامت به عنوان بخشی از بدنه تنومند بسیج ، به منظور اعتلاء و اشاعه فرهنگ مقدس و معنوی ایثار و شهادت در جامعه پزشکی و دانشگاهی کشور و ثبت و انتقال تجارب و مواریث گرانبهای دفاع مقدس گرد هم آیند تا اینگونه به مرد منطقه خدمت رسانی کنند.

این برنامه با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی که امسال را سال «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری کردند بصورت جهادی و خودجوش، همچنین نیز با انگیزه و هدف خدمت رسانی درمانی به بیماران نیازمند و مردم محروم و بی بضاعت جهت ارتقاء رضایت مندی بیماران در سطح خدمات درمانی و کمک در تامین هزینه های ویزیت پزشکی برگزار گردید.

این برنامه بزرگ با حضور داوطلبانه، صمیمانه و بدون چشم داشت مالی پزشکان متخصص و عمومی در طرح بسیج جامعه پزشکی و گروه امداد جمعیت هلال احمر و حضور کارشناسان پرستاری و مامایی در کنترل قند خون و فشار خون و دیابت و با شرکت و حضور گرم و داوطلبانه گروه های بسیجی در درمانگاه ازگرد محله ولاغوز انجام شد تا نمونه ای از فعالیتهای جهادی جهت تحقق گوشه ای از خواسته های درمانی مردم تامین گردد.

این برنامه که بصورت یک روزه برگزار شد، استقبال گسترده مردم و مسئولین را بهمراه داشت و مردم نیز بصورت چهره به چهره مشکلات خود را با مسئولین در میان و بر استمرار اینگونه طرح ها تاکید نمودند.

از جمله خدمات صورت گرفته در این برنامه: ویزیت رایگان متخصص اطفال و نوزادان، متخصص زنان و زایمان، متخصص داخلی، متخصص جراحی عمومی، خدمات رایگان امدادی و پزشکی، خدمات رایگان مامایی و پرستاری، کنترل قندخون و کنترل فشار خون و دیابت توسط تیم های بسیج جامعه پزشکی و هلال احمر بوده است.

لازم بذکر است که مقداری داروی رایگان توسط شورای اسلامی شهر کردکوی و جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی در اختیار بیماران نیازمند این منطقه قرار گرفت.

کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان کردکوی، شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی، جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی، کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان بندرترکمن، شورای اسلامی شهر و شهرداری شهر کردکوی و پایگاه مقاومت بسیج امام موسی کاظم (ع) محله ولاغوز در اجرای این برنامه نقش داشتند.

انتهای پیام/

همشهری می گوید:

از همشون تشکر میکنم بخصوص بسیجیان مخلص

گلستان بلاگ می گوید:

سلام

این مطلب در سایت “گلستان بلاگ” منتشر گردید

با تشکر از ارسال مطالبتون

http://golestanblog.ir/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D9%85%D8%AD%D9%84%D9%87-%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%BA%D9%88%D8%B2-%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF/

پایدار باشید
یا علی

ارسال نظر