مردم ولایی و انقلابی حضور فتنه گران را در هیچ عرصه ای نمی پذیرند/مسئولان باید حواسشان باشد که به فتنه گران میدان ندهند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 376 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:58 ب.ظ، جمعه، 17 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

امام جمعه موقت شهرستان کردکوی گفت: مسئولان در کشور، در استان و شهرستان باتوجه به اتفاقاتی که قرار است در آینده در استان بیافتد بدانند مردم ما خط قرمزی دارند بنام فتنه که مسئولان باید حواسشان جمع باشد چرا که مردم ما مردم انقلابی و ولایی هستند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام شعید شهواری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان کردکوی با عنوان اینکه خود و شما را به تقوای الهی سفارش می کنم، اظهار داشت: امیدوارم با توسل به تقوا و مراقبت از نفس و لغزشگاهها بتوانیم خودمان را محافظت و به دژ مستحکم تقوا پناه ببریم.

وی با بیان اینکه اصل مهمی در اسلام وجود دارد که در برخورد با این اصل راه بسیار مهمی را در پیش رو گرفته است، افزود: اصل قدرت، اصل مهمی پیش روی اسلام است.

متفکرین غربی اصل قدرت را برای درهم کوبیدن و سرکوب کردن مردم می پذیرند

امام جمعه موقت شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه متفکرین غربی اصل قدرت را برای درهم کوبیدن و سرکوب کردن طرف مقابل مطرح می کنند، بیان کرد: غربی ها بر این باورند که ما باید قدرت داشته باشیم و با این قدرت به همه بتازیم و دشمنان خود را سرکوب کرده و از بین ببریم.

حجت الاسلام شهواری با بیان اینکه اصل قدرت در زمان پیغمبر بزرگوار اسلام معنای صددرصد قرآنی دارد، افزود: در منطق پیغمبر بزرگوار و در منطق اسلام اصل قدرت یعنی اصل توانا بودن و توانمند بودن است.

وی با اشاره به اینکه متفکران غربی به سیاست مداران توصیه و سفارش می کنند که بهترین تسلیحات و موشک ها را فراهم کنید تا دشمنانتان خود را درهم بکوبید، اذعان کرد: اما پیغمبر بزرگوار اسلام بر اساس این اصل که برگرفته قرآن کریم است می فرماید قدرتمند و توانمند شوید تا دشمن در شما طمع نکند و ناموس و خاک شما را به تهدید نکند.

مردم ما، ولایی و انقلابی هستند

امام جمعه موقت شهرستان کردکوی با اذعان بر اینکه عموم مردم ما، ولایی و انقلابی هستند، افزود: مکتب ما مکتب اسلام، نبوی و علوی است.

وی تصریح کرد: در داخل نظام سلیقه های مختلفی وجود دارد و برای پیشرفت یک نظام باید سلیقه ها، افکار و اندیشه های مختلف وجود داشته باشد و با همفکری و مشورت کارها را پیش ببریم.

فتنه را خط قرمز نظام می دانیم و جریان فتنه، جریان برانداز بوده و است

حجت الاسلام سعید شهواری با تأکید بر اینکه ما فتنه را خط قرمز نظام می دانیم و جریان فتنه جریان برانداز بوده و است، متذکر شد: مردم ولایی و انقلابی ما حضور فتنه گران را در هیچ عرصه ای از عرصه های سیاسی، قدرت، فرهنگی و اجتماعی نمی پذیرند.

امام جمعه موقت کردکوی خاطرنشان کرد:  مسئولان در کشور، در استان و شهرستان باتوجه به اتفاقاتی که قرار است در آینده در استان بیافتد بدانند مردم ما خط قرمزی دارند بنام فتنه که مسئولان باید حواسشان جمع باشد چرا که مردم ما مردم انقلابی و ولایی هستند.

مسأله قدس مسأله اسلام است و مسأله عرب و غیرعرب نیست

حجت الاسلام شهواری با بیان اینکه مسأله قدس مسأله اسلام است و مسأله عرب و غیرعرب نیست، گفت: اخیرا رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در اقدامی زشت، ناپسند و قبیح با تکرار حرف های گذشته رسما بیت المقدس را بعنوان پایتخت رژیم غاصب و اشغالگر اسرائیل معرفی کرده است که ما هیچگاه اسم اسرائیل را بعنوان یک کشور و دولت نمی پذیریم و هرگز نباید این اسم بر زبان مردم و مسئولان این سرزمین بعنوان یک کشور شناخته شود.

وی با بیان اینکه اسرائیل یک رژِیم اشغالگر غاصب است، اظهار داشت: قدس مسأله حاکمیت اسلام است و هر انسان آزاده ای با هر اصل توانمندی باید وارد میدان شود و اشغالگران صهیونیستی را عقب براند و از مردم مظلوم و از اولین قبله مسلمانان حمایت کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر