مردم ولی نعمتمان هستند و خدمتگزاری به مردم جز وظایف ماست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 535 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:27 ب.ظ، سه شنبه، 2 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

سومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی در شهرستان با حضور اعضای این کارگروه به ریاست رمضانعلی الیاسی در فرمانداری کردکوی برگزار شد.

IMG_3226 copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهیدان و بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید عنوان کرد: آنچه در جمهوری اسلامی ارزش دارد و جز ارزشهاست دفاع مقدس است. 

وی  در ادامه افزود : ما تمام زیبایی های دینی جامعه را در جبهه ها تجربه کردیم، جمهوری اسلامی در سطح بین المللی و جهانی در جایگاه خوبی قرار دارد و این را مدیون خون شهدا و ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس هستیم.

رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان با اشاره به اینکه نگاه جدیدی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوجود آمده افزود: ما باید حداقل های لازم و ایده آل ها را در بهداشت رعایت کنیم. 

فرماندار کردکوی اظهار داشت: مردم ولی نعمتمان هستند و خدمتگزاری به مردم جز وظایف ماست چه بسا در حوزه سلامت و امنیت غذایی باید تلاش و عزم جدی داشته باشیم.

در ادامه دکتر جمالزاده رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: در حوزه بهداشت و درمان نسبت به شهرستان های استان در جایگاه خوبی قرار داریم و باید با تلاش این کارگروه و همه دستگاهها و نهادها و خود مردم بتوانیم بهداشت و سلامت را در شهرستان به شایستگی مردم داشته و از شیوع هر نوع بیماری پیشگیری نماییم.

وی در ادامه افزود : تمامی زنان و مردان ما در جهت پیشگیری از بیماری ها مخصوصا 10 بیماری که عموما هر انسانی ممکن است داشته باشد آزمایشات را گرفته تا از عدم بیماری خود مطمئن شوند.

در پایان جلسه ضمن تأکید بر اجرای مصوبات گزارش ریز اجرای آن به دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی داده شود و همچنین به مباحث بهداشت و روان، آب شرب  شهری و روستایی و امنیت غذایی در شهرستان مطرح و پیگیری شد.

ارسال نظر