مردم کردکوی با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گزینه های روی میز دشمنان را منکوب کردند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 758 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:04 ب.ظ، سه شنبه، 22 بهمن، سال 1392 نظرات یک نظر

اقتدار ملت و راهپیمایی بی‌نظیر و عظیم دهها میلیونی امت بیدار و بصیر ایران اسلامی در ۲۲ بهمن ماه ۹۲ در اقصی نقاط کشور عزیزمان و میثاق مجدد امت با امامت؛ بار دیگر حقانیت نظام مقدسمان را بر جهانیان اثبات نموده و توطئه های شوم استکبار جهانی و شیطان بزرگ را خنثی کرد و نشان داد تحریم های به اصطلاح فلج کننده آمریکا؛ هیئت حاکمه آمریکا را فلج نمود.

IMG_0035به گزارش خبرنگار رادکانا، راهپیمایی ۲۲ بهمن رأس ساعت 10 صبح امروز با حضور باشکوه مردم غیور و شریف شهرستان کردکوی برگزار شد.
در طلیعه سی و پنجمین بهار فجر انقلاب، پیر و جوان، مرد و زن، بزرگ و خردسال همه با هم متحد و یکپارچه و ساعت ها پیش از آغاز راهپیمایی با حضور در خیابان‌های منتهی به مسیر راهپیمایی خود را برای جشن سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آماده کرده تا «حماسه وحدت و حضور ملی» را به نمایش بگذارند که امسال هم همانند سالهای قبل باشکوه هرچه تمام تر برگزار شد.

راهپیمایان به همراه تجدید بیعت با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، شهدا و امام شهدا در لبیکی دوباره به دعوت مقام معظم رهبری ـ مدظله العالی ـ عزت، شرف و اقتدار ملی خود را در نمایش عظیم حضور ملی به اثبات رساندند و پاسخ قاطع و کوبنده‌ای به دشمنان اتحاد، وحدت و استکبار جهانی دادند.

ایرانیان پس از سی و پنج سال پایداری و مقاومت همراه با بصیرت و آگاهی در مقابل توطئه‌های شوم نظام سلطه و ایادی آن، باز هم بانگ «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را در سراسر کشور فریاد کشیدند و پاسخ یاوه‌گویی‌ها و تحریم‌های یک جانبه و غیرانسانی استکبار را کوبنده‌تر از پیش دادند.
مردم کردکوی با حمل پلاکاردهایی از تصاویر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) حماسه ۲۲ بهمن را بار دیگر جشن گرفتند.
اجرای گروه سرود جوانان هیئت رزمندگان اسلام شهرستان کردکوی با عنوان “مرگ بر آمریکا” خواننده محبوب و انقلابی حامد زمانی یکی از برنامه های خوب راهپیمایی امسال شهرستان کردکوی بود.
یکی از شعارهای 22 بهمن امسال این بود که ” ملت ابران خود گزینه روی میز هستند”.

امين می گوید:

حضور پرشور مردم دیدنی بود و در آخر خواندن ترانه مرگ بر آمریکا هم واقعا شنیدنی بود ، تبریک میگم به مردم شهرم

ارسال نظر