مردم کردکوی در راهپیمایی اعتراض آمیز امروز خواستار اعزام به سوریه شدند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 777 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:47 ب.ظ، جمعه، 8 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

مردم کردکوی امروز با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خشم و نفرت خود را نسبت به رژیم غاصب و سفاک اسرائیل و آمریکا نشان دادند و از مسئولین خواستار اعزام آنها به سوریه برای مقابله با مزدوران بودند.

IMG_0025به گزارش خبرنگار رادکانا، مراسم راهپیمایی اعتراض آمیز امروز بعد از نماز جمعه سیاسی عبادی با حضور حجت الاسلام موسی شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی و دیگر مسئولین و مردم فهیم، ولایتمدار، بیدار و آگاه اسلامی کردکوی همزمان با سراسر میهن اسلامی در این شهرستان برگزار شد.

این راهپیمایی که بعد از نماز جمعه سیاسی عبادی با حضور اقشار مختلف مردم همراه بود، از مسیر مصلی نماز جمعه به سمت میدان معلم کردکوی برگزار شد.

مردم کردکوی در راهپیمایی امروز با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» مرگ بر اسرائیل» «مرگ بر صهیونیسم» انزجار خود را نسبت به رژیم سفاک و ظالم اسرائیل اعلام نمودند و خواستار اعزام آنها به جبهه های جنگ سوریه با دشمنان اسلام شدند.

مردم کردکوی با در دست داشتن پلاکاردهایی که بر روی آن عناوینی چون مرگ بر استکبار، مرگ بر صهیونیسم جهانی، مرگ بر اسرائیل، ما فدائیان رهبریم، ما ایستاده ایم، خشم و انزجار خود را بر علیه عمل شنیع و وحشیانه مستکبران نشان دادند.

 

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=7438

ارسال نظر