مردم گرگان بر نمی تابند در ایام عزاداری شهر چراغانی باشد/ در ایام ورود اسرای اهل بیت (ع) به مجلس یزید و شهادت خاندان عصمت شهر گرگان چراغانی است!!!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 219 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:42 ق.ظ، دوشنبه، 24 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

عضو چهار دوره شورای شهر گرگان ضمن قددرانی از تلاش های شهرداری در بحث زیباسازی و نورپردازی و بهسازی مبلمان شهری، نسبت به چراغانی معابر در ایام سوگواری محرم و صفر انتقاد کرد.

img_1034به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، علی کلاتی طی مکاتبه ای با ریاست شورای شهر گرگان خواستار پیگیری این موضوع و مدیریت نحوه آذین بندی و نورپردازی معابر سطح شهر در ایام سوگواری محرم و صفر شد.

در متن این نامه آمده است؛

جناب آقای مهنـدس قدس مفیدی – ریاست محتـرم شورای اسلامـی شهر گرگان

باسلام واحترام: ضمن عرض تسلیت ایام اوج حزن اهل بیت عصمت و طهارت به حضور حضرتعالی و کلیه رهروان راستین آن معصومین و پیرو مذاکره حضوری با جنابعالی همانگونه که استحضار دارید این شهر بنام دارالمومنین است و مردم شریف و مومن گرگانی بر نمی تابند که در ایام سوگواری شهر خود را غرق آذین بندی و چراغانی ببینند .

در این راستا اعتراضاتی از طرف این مردم شریف علی الخصوص حوزه های علمیه و علمای اعلام جسته و گریخته شده است و این موضوع نیز بارها در هیأت رئیسه و کمیسیون های مختلف مطرح و ضمن قدردانی از زحمات پرسنل زحمتکش و مدیران شهرداری در امر نورپردازی و چراغانی شهر تذکراتی هم به مدیران محترم شهرداری منجمله از طرف خود حضرتعالی داده شده است .

متأسفانه نتیجه این پیگیری ها و تذکرات این است که در ورود اسرای اهل بیت (ع) به مجلس یزید و ایام وفات حضرت  رقیه (س) و دیگر خاندان عصمت و طهارت شاهد چراغانی در شهر بوده و کماکان نیز هستیم .

از آنجائیکه فعلاً در زمان فرا رسیدن ایام اربعین حسینی و شهادت پیامبر اکرم اسلام (ص) ، حضرت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت امام رضا (ع) هستیم ، استدعا دارم دستور فرمائید که به نحوی با شهرداری مکاتبه و یا مذاکره گردد  که با تأسی از حضرت ائمه اطهار (ع) که فرموده اند در اعیاد ما شاد و در وفیات محزون باشید ، حرمت این ایام را حفظ کرده تا ان شاءا… مورد بی لطفی حضرات ائمه اطهار (ع) و البته در نهایت حضرت ایزد متعال (جل جلاله) قرار نگیریم .

و بنحوی عمل نمائیم که اعمال ما مورد رضایت خداوند متعال (جل جلاله) و امام عصر حضرت مهدی (عج) قرار بگیرد .

از بذل توجّه شما و اعلام نتیجه اقدامات کمال امتنان را دارم.

علی کلاتی عضو شورای شهر گرگان

انتهای پیام /

ارسال نظر