مردم گلستان حدود ۹ میلیارد ریال به جشن نیکوکاری هدیه کردند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 305 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:46 ق.ظ، دوشنبه، 18 اسفند، سال 1393 نظرات بدون نظر

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان از اهدای مبلغ هشت میلیارد و ۷۳۴ میلیون و ۷۰۴ هزار ریال به آیین جشن نیکوکاری توسط مردم خیر و نیکوکار استان خبر داد.

81534237-6323035به گزارش رادکانا، ابراهیم باغبانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از این میزان هدایای مردمی مبلغ پنج میلیارد و دو میلیون و 12 هزار ریال به صورت نقدی و بقیه غیرنقدی بوده است.

وی با بیان این که هنوز کار جمع آوری کمک های مردمی ادامه دارد افزود: بسیاری از مدارس و برخی پایگاه های روستایی گلستان هنوز رقم کمک های جمع آوری شده را به ستاد استان اعلام نکرده اند.

باغبانی اضافه کرد: امسال آیین جشن نیکوکاری علاوه بر مدارس، مصلی های نماز جمعه و مسیرهای پیاده روی خانوادگی در یک صد روستا و یک صد پایگاه ثابت کمیته امداد در سطح شهرهای گلستان برگزار شد.

وی با قدردانی از کمک های مردمی به جشن نیکوکاری یادآور شد: سال گذشته مردم خیر و نوعدوست استان در مجموع افزون بر 11 میلیارد ریال به جشن نیکوکاری کمک کردند.

مدیرکل کمیته امداد گلستان خاطرنشان کرد: کمک های مردمی تا قبل از پایان سال بین خانواده های نیازمند این نهاد توزیع خواهد شد.

امسال آیین جشن نیکوکاری توسط کمیته امداد حضرت امام با همکاری برخی دستگاه های دیگر، با شعار ‘اکرام فاطمی و شور نیکوکاری’ در سراسر کشور برگزار شد.

کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان از جمعیت افزون بر یک میلیون و 850 هزار نفری استان، 57 هزار و 100 خانوار با جمعیت تقریبی 110 هزار نفر را تحت پوشش دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر