مرصاد همیشه جاویدان / مروری بر عملکرد خائنان همیشه تاریخ
تعداد بازدید تعداد بازدید: 523 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:51 ب.ظ، سه شنبه، 1 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

سخن از سازمان مجاهدین خلق است ، سازمانی که مانیفست سیاسی و ایدئولوژیک خود را نه مترادف با باورهای مردم این دیار بلکه مطابق با روحیات پلید سرکرده خود که تا دیروز از مارکس و کرملین و امروز از لیبرالیسم و کاخ سفید نشات می گیرد که ثابت کنند آنها خائنان همیشه تاریخ هستند و خواهند ماند.

thumb271-536b5208f49eb7d3da981a2515c233bdبه گزارش رادکانا به نقل از گلستان ما، با ورق زدن تاریخ پرفراز و نشیب کشورمان به دقایقی می رسیم که حتی باور آن مشکل است، مخصوصا بخشی که هموطنی ردای خیانت به تن می کند و دوشا دوش دیوانگان بر علیه مردم و مرز و باورهایشان خنجر می زند آن هم از پشت و دریوزگی را به غایت تمام به نمایش می گذارد و افتخار نیز می کند و تاکید دارد و توجیه نیزهم.

سال 67 در چنین روزهایی شش روز پس از قبول قطعنامه 598 شورای امنیت سازمان ملل که هدف آن آتش بس بین ایران و عراق بود،رژیم بعث با زیر پا گذاشتن توافق بین المللی به خرمشهر حمله کرد و حتی تا آستانه تصرف آن نیز پیشروی نمود.

IMAGE634719773685474455

همزمان با این حمله سازمان مجاهدین خلق عملیاتی تحت عنوان ((فروغ جاویدان)) را با حمایت کامل عراق بعثی آغاز کرد.در همین ارتباط مسعود رجوی سرکرده مجاهدین خلق در شب حمله توهمات خود را اینگونه بیان کرد :

” براساس تقسیمات انجام شده، ۴۸ ساعته به تهران خواهیم رسید… کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم در حد توان و اشل یک ابرقدرت است؛ چون فقط یک ابرقدرت می‌تواند کشوری را ظرف این مدت تسخیر کند… از پایگاه نوژه هم ترسی نداشته باشید؛

هر سه ساعت به سه ساعت دستور می‌دهم هواپیماهای عراقی بیایند و آنجا را بمباران کنند. پایگاه هوایی تبریز را هم با هواپیما هر سه ساعت به سه ساعت مورد هدف قرار خواهیم داد… علاوه بر آن، ضد هوایی و موشک سام ۷ هم که داریم… هوانیروز عراق تا سرپل ذهاب به‌همراه ستون‌ها خواهد بود. از نظر هوایی ناراحت نباشید چون هواپیماهای عراقی پشتیبان ما هستند و تمام ماشین‌ها به صورت ستون حرکت می‌کنند”.

023چ

 به دلیل هجوم سنگین ارتش عراق به جبهه جنوب (استان خوزستان) بخش عمده‌ای از توان نظامی ایران در جبهه‌های جنوب غربی مشغول دفع تهاجم عراق بودند به همین علت خائنان وطن فروش مجاهدین خلق فاصله‌ی تنگه پاتاق تا منطقه چهارزبر در ۳۴ کیلومتری کرمانشاه را با سرعت خیلی زیاد طی کردند. اما این پایان ماجرا نبود نیروهای ایران در جایی که نیروهایشان برتری نسبی داشت به کمین نشستند و در منطقه چهار زبر، با احداث تعدادی خاکریز و یک خط دفاعی مستحکم در انتظار خائنان بودند.

سربازان وطن از گردان‌های عملیاتی در این جبهه: گردان مقداد ، گردان حمزه از لشکر ۲۷ محمد رسول الله و تیپ انصارالحسین همدان بودند. این عملیات سه روز به طول انجامید؛ در روز اول هدف سد کردن هجوم مجاهدین خلق بود.

در روز دوم حرکت نیروی زمینی صورت گرفت که با پشتیبانی بسیار قوی نیروی هوایی و هوانیروز همراه شد و در روز سوم یگان‌های مجاهدین خلق به کلی منهدم شدند. فرماندهی این عملیات بر عهده علی صیاد شیرازی بود که در سال ۱۳۷۸ توسط سازمان مجاهدین خلق ایران ترور شد.

در عملیات مرصاد بیش از ۴ هزار و ۸۰۰ نفر از نیروهای منافقین کشتته و زخمی شدند که البته در میان کشته شدگان و اسرا تعداد زیادی از کادرهای سازمان و فرماندهای تیپ ها نیز وجود داشت و اینچنین عملیات مرصاد، سازمان مجاهدین خلق ایران را به تحمل شکستی استراتژیک و ننگین وادار کرد. پس از پایان عملیات، تنگه چهارزبر، تنگه مرصاد نام گرفت تا یادآور کمینگاهی جهنمی باشد که با عملیات برنامه ریزی شده رزمندگان ایرانی، طومار نظامی سازمان مجاهدین خلق را در هم پیچیدند

216146 716.

 بعد از سرنگونی صدام حسین سازمان مجاهدین خلق حامی اصلی خود برای خیانت به ایران را از دست داد و با چرخش 180 درجه ای از رویکرد فاشیستی – بعثی وارد فاز لیبرالیستی – جاسوسی با هدف ضربه زدن به برنامه های صلح آمیز اتمی کشورمان  شد که البته این خوش خدمتی از سوی کاخ سفید بی پاسخ نماند و گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق از لیست تروریستی ایالات متحده حذف شد.

اما سربازان ایران اسلامی در این فراز و نشیب تاریخ پر افتخار خود آموخته اند که همیشه مرصادی بوده اند و مرصادی جاویدان خواهند ماند…

تهیه و تنظیم : حامد صمدلویی

ارسال نظر