مرکز بهداشت و درمان کردکوی آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی می باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 564 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:17 ب.ظ، یکشنبه، 11 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

دکتر شعبان جمالزاده گفت: بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) کردکوی هیچ مشکلی ندارد و همه بخش های آن فعال می باشند، اورژانس ما فعال است و متخصصین لازم جهت ارائه خدمات به مردم در این مرکز درمانی حضور دارند.

IMG_0066به گزارش رادکانا، دکتر شعبان جمالزاده سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی در خصوص آمادگی این مرکز در ارائه خدمات به مسافرین نوروزی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: سه قسمت بهداشت، بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) و اورژانس 115، مرکز بهداشت و درمان شهرستان کردکوی آمادگی کامل را برای ارائه خدمت به مسافران نوروزی دارند.

وی در ادامه افزود: مسافران نوروزی در مواردی که عدم رعایت نکات بهداشتی توسط فروشندگان، سوپرمارکت ها، هتل ها و مسافرخانه ها مشاهده کردند حتما به شبکه بهداشت و درمان گزارش دهند تا کارشناسان بهداشت با حساسیتی که در این موارد دارند با متخلفان برخورد کنند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی اظهار داشت: مسافران نوروزی در زمینه خورد و خوراک، مواد غذایی و هم در زمینه ایاب و ذهاب در سفرها رعایت کنند تا مشکلی تا با مشکلی روبرو نشوند.

دکتر جمالزاده در خاتمه ابراز داشت: بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) کردکوی هیچ مشکلی ندارد و همه بخش های آن فعال می باشند، اورژانس ما فعال است و متخصصین لازم جهت ارائه خدمات به مردم در این مرکز درمانی حضور دارند.

 

ارسال نظر