مرگ بر آمریکا حذف شدنی نیست/هیچگاه در برابر آمریکا کوتاه نمی آییم/۱۳ آبان نماد استکبارستیزی ملت مسلمان و مبارز ایران است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 250 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:58 ق.ظ، چهارشنبه، 12 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی گفت: مرگ بر آمریکا شعاری ابدی است که هیچ موقع حذف نمی شود و طبق فرمایش امام خمینی (ره)، تمام مشکلات مسلمانان جهان آمریکا است.

img_6268به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، سرهنگ پاسدار سید روح الله ابطحی شعار ” تا انقلاب مهدی نهضت ادامه دارد ” را شعار محور 13 آبان امسال عنوان کرد و گفت: 13 آبان تجلی نوجوانترین، پویا ترین، پرخروش ترین و عالی ترین سطح استکبار ستیزی قشری از ملت ایران بود که پس از گذشت 37 سال از آن به رهبری مقام معظم رهبری به درجه و جایگاهی رسیده است که به اساتید این درس تبدیل شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی تصریح کرد: علاوه بر نهادینه سازی فرهنگ استکبار ستیزی در نسل های سوم و چهارم این نهاد به سایر کشورهای مسلمان نیز انتقال داده شده است.

وی افزود: فرهنگ استکبار ستیزی در بسیاری از کشورها آزمونی قابل قبول پس داده است.

آمریکا همان آمریکا و استکبار همان استکبار است
سرهنگ ابطحی خاطرنشان ساخت: آنچه در این مقطع حساس، تاریخی و در آستانه یوم الله 13 آبان باید مورد توجه قرار گیرد، این است که مبارزه ملت ایران با استکبار به سرکردگی شیطان بزرگ پایان نیافته و آمریکا همان آمریکا و استکبار همان استکبار است.

این فرمانده سپاه اسلام ادامه داد: دشمن به حربه هایی نظیر تحریم، تهدید متوسل گشته است، اما به فضل الهی ملت ایران نسبت به اهداف خود عزم راسخ تر دارند و در این جنگ تمام عیار از پا نخواهند نشست.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی 13 آبان را مهمترین نقطه عطف در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: 13 آبان یکی از روزهای سرنوشت ساز و برگ زرینی در پیروزی انقلاب اسلامی است و در زمره ایام الله قرار دارد.

مرگ بر آمریکا شعاری ابدی است که هیچ موقع حذف نمی شود

سرهنگ ابطحی تأکید کرد: “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر آل سعود” شعاری ابدی است که هیچ موقع حذف نمی شود و طبق فرمایش امام خمینی (ره)، تمام مشکلات مسلمانان جهان آمریکا است.

وی با بیان اینکه 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی است، اظهار کرد: 13 آبان روزی است که با حضور باشکوه خود در این راهپیمایی بار دیگر وحدت خود را به نمایش می گذاریم و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام می کنیم.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی در خاتمه بیان کرد: راهپیمایی روز 13 آبان در شهرستان کردکوی رأس ساعت 10 صبح از مقابل مسجد جامع شهرستان آغاز و پس از طی مسیر خیابان های ولیعصر (عج) و مطهری در مصلی نماز جمعه ختم می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر