مریلا زارعی: نمیتوانم از مردم خواهش کنم که یارانه نگیرند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 496 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:29 ب.ظ، شنبه، 23 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

شب گذشته مریلا زارعی با که جهت بیان دیدگاه ها و نظراتش در عرصه سینما در برنامه سینمایی هفت حضور یافته بود در پایان سخنانش ضمن بیان گلایه ای از تلاش دولت برای انصراف مردم از یارانه ها، نکته ای را در این خصوص بیان داشت. مریلا زارعی اظهار نمود: “من مریلا زارعی موظفم توصیه ام به مسئولین باشد نه مردم؛ شما امکانات رفاهی را در اختیار مردم قرار بدهید مردم خودشان یارانه نمی‌گیرند.”

52317_783به گزارش رادکانا، این روزها بازار درخواست مسئولین، هنرمندان و ورزشکاران از مردم برای انصراف از یارانه ها داغ است به طوری که همه روزه رسانه ملی در گفتگو با چهره های مشهور تمامی تلاش خود را برای انصراف غیرنیازمندان از یارانه ها را به کار گرفته است.

شب گذشته مریلا زارعی با که جهت بیان دیدگاه ها و نظراتش در عرصه سینما در برنامه سینمایی هفت حضور یافته بود در پایان سخنانش ضمن بیان گلایه ای از تلاش دولت برای انصراف مردم از یارانه ها، نکته ای را در این خصوص بیان داشت.

مریلا زارعی اظهار نمود: “من مریلا زارعی موظفم توصیه ام به مسئولین باشد نه مردم؛ شما امکانات رفاهی را در اختیار مردم قرار بدهید مردم خودشان یارانه نمی‌گیرند. اما منی که جایم گرم است و سقفی بالای سرم دارم و جایزه و دستمرد خوب هم میگیرم، نمیتوانم از عزیزی خواهش کنم که یارانه نگیرد.”

لازم به ذکر است که چندی پیش نیز مریلا زارعی در واکنش به حملات رسانه‌های مدعی اصلاحات و برخی از مدیران دولتی به ابراهیم حاتمی کیا طی یادداشتی  در ماهنامه صنعت سینما، خطاب به حاتمی کیا نوشت: «آقای کارگردان ،حالا چه وقت باریدن بود؟ نمی‌دانید که باعث زحمت کرم‌های خاکی شده‌اید؟ بیچاره‌ها داشتند از اندک هوای انباشته در میان منافذ خاک باغچه تنفس می‌کردند.

نگفتید این بارش نابهنگام، منافذ را پر از آب می‌کند و کرم‌ها از بیم جان از خاک بیرون می‌زنند؟ با این همه اوصاف، توقع تایید دارید؟»

ارسال نظر