مزدوری که برای فتنه از شاه بحرین پول گرفت صلاحیت شهروندی ایران را ندارد چه رسد به کاندیداتوری
تعداد بازدید تعداد بازدید: 607 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:12 ب.ظ، جمعه، 8 دی، سال 1391 نظرات بدون نظر

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: فراموش نکنیم تاریخ قمری حماسه بزرگ ۹ دی مصادف با عاشورای حسینی بود.

4238994به گزارش رادکانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، سردار محمدرضا نقدی در مراسم پیش از خطبه های نماز جمعه همدان ، که به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی، صبح امروز در حسینه امام خمینی(ره) برگزار شد، گفت:  فراموش نکنیم تاریخ قمری حماسه بزرگ 9دی مصادف با عاشورای حسینی بود.

وی گفت: مهمترین عامل بصیرت و یکپارچگی مردم علیه فتنه گران علی رغم تبلیغات گسترده، ارتباط امت با عاشورا و ولایت فقیه بود.

نقدی افزود: جنس فتنه گران از جنس عمرسعد و شمر است که میدانند حقیقت کدام است اما به خاطر حب ریاست و مقام حاضر به حرمت شکنی و حق ستیزی شدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد :چقدر این کار زشت است که عنصری برای انتخابات ریاست جمهوری با اشخاص پلید، خیانتکار،مومن کُش،ضد دین و شرابخواری مثل شاه عربستان، شاه بحرین و جورج سورس مشورت کند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج گفت: فتنه گران همانهایی هستند که در بین مردم سخن از انتخابات، رای مردم،آزادی بیان و قانون به زبان می آورند،اما وقتی قدرت خود را در خطر می بینند کمترین توجه و احترامی به حق و رای مردم نشان نمی دهند.

سردار نقدی با اشاره به حضور بی نظیر مردم در 9 دی عنوان کرد: در نظام انقلاب اسلامی حرص و ولع قدرت و نهادینه کردن قدرت و ثروت در یک خانواده و گروه وجود ندارد.ملت ایران صلاحیت فتنه گران و دوستان آنها را که حاضر به توبه و مرزبندی با استکبار و خداستیزان نشدند در 9دی رد کردند.
وی افزود: یگانه راهبر و مقتدای ما آن حکیم فرزانه ای است که 23سال است علیرغم فشارها،تبلیغات و فتنه های ویرانگر داخلی و خارجی، سرسوزنی از آرمانها،مواضع و ارزشهای اسلام و امام راحل عقب نشینی نکرده است.

حسن ختام سخنرانی سردار نقدی با شعارهای “خامنه ای کوثر است دشمن او ابتر است”، “مرگ بر منافق”، “مرگ بر ضد ولایت فقیه” و “مرگ بر فتنه گر و منحرف” توسط نمازگزاران پرشور همدانی همراه بود.

ارسال نظر