مسئولان انتظار دارند ما چند ماه حقوق نگیریم؛ ولی گاز خانه ام را به علت بدهی قطع کرده اند!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 115 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:05 ق.ظ، سه شنبه، 9 آذر، سال 1395 نظرات بدون نظر

کارگر صنایع چوب اسالم گفت: چگونه مسئولان تاب تحمل بدهی گاز ما را ندارند اما از ما انتظار دارند چند ماه حقوق نگیریم و بدهی آنها را تحمل کنیم.

1059309به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا، یک کارگر صنایع چوب اسالم در گفتگو با خبرنگار ۸دی با بیان اینکه حدود شش ماه است که حقوق نگرفته است اظهار داشت: متأسفانه وضعیت زندگی من و همکاران بسیار بد است.

وی افزود: ما هزینه کرایه خودمان را نداریم و زندگی بر خانواده های ما به سختی می گذرد.

این کارگر ادامه داد: گاز خانگی ما به خاطر عدم پرداخت چند مرحله قبض گاز (حدود ۲۰۰ هزار تومان) از سوی اداره گاز قطع شده است اما هیچ کس از حقوق معوقه ی شش ماهه ما حمایت نمی کند.

محمد تأکید کرد: چگونه مسئولان تاب تحمل ۲۰۰ هزار تومان بدهی ما را ندارند اما از ما انتظار دارند چند ماه حقوق نگیریم و بدهی آنها را تحمل کنیم و حتی حاضر می شوند به این راحتی در فصل سرما گاز ما را قطع می کنند.

این کارگر صنایع چوب اسالم با بیان اینکه دو کودک خردسالش در شرایط سرما و بدی زندگی می کنند گفت: هر شب به دلیل شدت سرما بچه ها را به خانه برادرم می فرستم.

وی با اشاره به فیش های نجومی مسئولان و فساد ۸ هزار میلیاردی صنوق ذخیره فرهنگیان اظهار کرد: کارگران صنایع چوب اسالم با وجود همه مشکلات، تاکنون سختی ها را تحمل کرده اند اما تحمل سختی بیش از این برای ما طاقت فرساست اما انتشار اخبار فسادهای هزار میلیاردی خون کارگران این کارخانه را به جوش می آورد.

محمد با بیان اینکه اگر به صورت روزمزد برای مردم کار نکنیم نمی توانیم خرج خورد و خوراک خود را در بیاوریم افزود: با وجود کارگری روزمزد به خیلی ها بدهکار شده ایم و من خودم حتی نان خانه ام را نسیه می خرم و ۱۳۰ هزار تومان فقط به نانوایی محل بدهکارم.

این کارگر زحمتکش صنایع چوب اسالم با نشان دادن ترک پینه های بسته شده روی دستش گفت: ما سالها در این کارخانه زحمت کشیده ایم و دوست نداریم این جا را ترک کنیم اما کم کم مجبور خواهیم شد استعفا دهیم و شاید حتی محل زندگی خود را عوض کنیم تا شاید بتوانیم خرج زندگی خود را در بیاوریم.

وی با اشاره به اینکه ما حاضریم حقوق نگرفتن را تا چند ماه دیگر تحمل کنیم اظهار داشت: مسئولینی که به اینجا آمده بودند برای سرکشی به ما مدام قول می دادند که در اسرع وقت حقوق های شما را پرداخت می کنیم، باید بگویم برای ما پرداخت حقوق اگر قرار باشد منجر به ورشکستگی شرکت شود هیچ ارزشی ندارد.

محمد با بیان اینکه ما روزی آرزوی این را در سر می پروراندیم که فرزندانمان در صنایع چوب اسالم مشغول به کار شوند افزود: ما می خواهیم این شرکت احیا شود حتی اگر به این قیمت برای ما تمام شود که چند ماه دیگر حقوق نگیریم ، ( با لبخندی تلخ می گوید: ) هنوز چند نفری مانده اند که از آنها پول قرض نگرفته ایم.

این کارگر صنایع چوب با تاکید بر اینکه ما هیچ کاری به جریان های سیاسی نداریم و به دنبال این جناح و آن جناح نیستیم گفت: مگر مقام معظم رهبری نگفته اند امسال سال اقدام و عمل است، پس چرا مسئولین هیچ اقدامی نمی کنند، چرا هیچ عملی نمی بینیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه در طول سالیان گذشته هر بار که مشکلی پیش می آید مسئولان بالادستی فوری به فکر تغییر مدیریت عامل می افتند تصریح کرد: مشکل صنایع چوب اسالم مدیریت نیست بلکه عدم حمایت است، فقط کافی است مسئولین هزینه مواد اولیه لازم جهت تولید را پرداخت کنند تا شرکت بتواند کار خود را شروع کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر