مسئولان قدر سرمایه های انسانی شهرستان کردکوی را بدانند/کردکوی ظرفیت بسیار بالایی در زمینه ورزشی، علمی و آموزشی دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 343 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:48 ق.ظ، دوشنبه، 9 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

مدیر آموزش و پرورش کردکوی گفت: اگر مسئولان فقط به مادیات و سرمایه های مادی شهرستان فقط توجه کنند شهرستان ما پیشرفتی نخواهد کرد.

به گزارش سرویس علمی رادکانا؛ امید شهریاری در همایش دانش آموزان پیش دانشگاهی و تجلیل از پذیرفته شدگان کنکور 95-96 پیشاپیش ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و پذیرفته شدگان کنکور، اظهار داشت: کسب رتبه اول قبولی در دانشگاههای دولتی در گلستان توسط اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی را به مردم تبریک عرض می کنم.

وی با بیان اینکه دانش آموزان ما خواستند، توانستند و انجام دادند.، افزود: دانش آموزان سال گذشته خود را باور کردند و اراده کرده و در کنار دبیران عالی شهرستان به رتبه های خوبی دست یافتند.

هر کشور و منطقه ای بدنبال جذب سرمایه های انسانی است

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی خطاب به دانش آموزان با اشاره به اینکه قدر دبیران، مدیران و بزرگان آموزشی خود را بدانید، گفت: امروز هر کشور و منطقه ای بدنبال جذب سرمایه های انسانی است.

شهریاری با عنوان اینکه یک فکر و ایده یک کشور را متحول می کند، تأکید کرد: نیروی انسانی بزرگترین سرمایه ای است  که هر کشوری می تواند داشته باشد،

مسئولان قدر سرمایه های انسانی شهرستان کردکوی را بدانند

وی با بیان اینکه اگر مسئولان قدر سرمایه های انسانی شهرستان کردکوی را بدانند این شهرستان در حوزه های بسیار زیادی موفق و سربلند است، افزود: اما اگر مسئولان فقط به مادیات و سرمایه های مادی شهرستان فقط توجه کنند شهرستان ما پیشرفتی نخواهد کرد.

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه چند عامل برای شناختن سرمایه های انسانی باید لحاظ شود، اظهار داشت: خودباوری، حضور فعال و تأثیرگذار پدران و مادران در کنار فرزندان، آموزش و پرورش و دبیران و اجتماع از جمله عوامل مهم برای شناخت سرمایه های انسانی است.

شهریاری با عنوان اینکه آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند باعث قبولی شما دانش آموزان گرامی در کنکور شود، افزود: بلکه فقط در کنار یک کار تیمی و همراهی خانواده ها و خودباوری شما دانش آموزان به بهترین دانشگاهها راه خواهید یافت.

کردکوی ظرفیت بسیار بالایی در زمینه ورزشی، علمی و آموزشی دارد

وی با بیان اینکه شهرستان کردکوی ظرفیت بسیار بالایی در زمینه ورزشی، علمی و آموزشی دارد، گفت: این نشان دهنده پتانسیل بالقوه بسیار بالای شهرستان کردکوی است که اگر می خواهیم این پتانسیل بالقوه به بالفعل تبدیل شود باید بصورت یک تیم زنجیره وار در کنار هم باشیم و کمک کنیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی با تأکید بر اینکه تلاش نکته کلیدی رتبه های برتر کنکور است، افزود: رتبه های برتر کنکور سختی های زیادی را متحمل می شوند و از خوشی های زیادی در یک برهه از زمان می زنند تا به نتیجه برسند.

شهریاری خطاب به دانش آموزان با عنوان اینکه ببیینید، بخوانید، اراده کنید، می توانید، متذکر شد:  تا کنکور آینده تلاش کنید و زحمت بکشید برنامه ریزی دقیق و درست داشته باشید تا به نتیجه برسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر