مسئولین بخوانند: اخذ تعهد ظالمانه از مالباختگان در مسکن مهر کردکوی!!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,010 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:34 ب.ظ، جمعه، 1 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان در خصوص برگشت دادن سهم آورده متقاضیان مسکن مهر شهرستان کردکوی که پس از سالها انتظار نتوانستند به آرزوی خود برسند از این افراد مالباخته و مغموم تعهد محضری اخذ و اصطلاحا آنها را چهار میخه کرد! تا در حال یا آینده ادعای هیچگونه حق یا حقوقی یا لااقل در الویت قرار گرفتن در طرح های احتمالی مسکن مهر ننمایند.

IMG_00311به گزارش رادکانا، اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان در خصوص برگشت دادن سهم آورده متقاضیان مسکن مهر شهرستان کردکوی که پس از سالها انتظار نتوانستند به آرزوی خود برسند از این افراد مالباخته و مغموم تعهد محضری اخذ و اصطلاحا آنها را چهار میخه کرد! تا در حال یا آینده ادعای هیچگونه حق یا حقوقی یا لااقل در الویت قرار گرفتن در طرح های احتمالی مسکن مهر ننمایند.

جالب تر اینکه این بخت برگشته ها هزینه تعهد محضری را نیز از جیب خود پرداختند.

حتما مسئولین امر واقفند این متقاضیان با فروش طلاجات، اسباب و اثاثیه و بعضا سهم الارث و غیره مبلغ 4 میلیون تومان سهم آورده را پرداختند.

4 میلیون تومانی که در چند سال قبل ارزش ریالی بیشتری داشت و حالیه بدلیل تورم و گرانی ارزشش را از دست داد، چه کسی باید جوابگوی این ضعفا که بغض در گلو اجبارا به این تعهد نامه ظالمانه تن در دادند ،باشد؟

به این ناملایمات بیفزاییم چندین با رفت و آمد و هزینه و صرف وقت و در نهایت برای دریافت چک ناقابل در محل اداره کل راه و شهرسازی شخصا حضور یابد در حالیکه از آنها شماره حساب دریافت کرده بودند و قس علیهذا …

به خدا آه این اقشار آسیب پذیر دامن بانیان بی مبالات این امر را خواهد گرفت.

استاندار محترم و فرماندار محترم به خود اجازه دهند مفاد این زورنامه را مطالعه یا لااقل در لسان هم که شده با این مال باخته ها اظهار همدردی و از آنها استمالت نمایند.

شاید مسئولین بگویند به هرحال اینها تعهد کردند بله تعهد کردند آنهم در شرایطی که به نان شب محتاجند.

فاش می گویم مثل اینکه زور مسئولین اداره کل راه و شهرسازی فقط به ضعفا می رسد نه اغنیا و از ما بهتران.

حال خود می دانید و حق الناس و جواب در یوم تبلی السرائر

ilvargolestan

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی

تصاویری از مسکن مهر کردکوی:

IMG_0031

IMG_0028

IMG_0032

IMG_0039

IMG_0016

IMG_0009

IMG_0002

ارسال نظر