مسئولینی که مقابل ولایت قد علم کرده‎اند با سیلی انقلاب از میان برداشته می‎شوند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 78 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:52 ق.ظ، چهارشنبه، 10 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

جانشین بازرسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مسئولینی که در مقابل ولایت قد علم کرده اند انقلاب آنان را همانند سیلی از میان برخواهد داشت چرا که انقلاب زنده و پویاست.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا به نقل از خبرگزاری بسیج، سردار مهدوی نژاد جانشین بازرسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه جانشین و معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا گلستان، اظهار کرد: خداوند برما منت نهاد و این انقلاب را به ما هدیه کرد و امام را به عنوان رهبر و هدایتگر بشر به ما عطا فرمود تا در این برهه از زمان و در این مسیر گام برداریم.

وی افزود: حضرت امام رضوان الله علیه حجتی بود از جانب خدا که در تاریکی درخشید و راه را برهمگان آشکار ساخت و چیزی که ما بعد از ائمه اطهار در آیات و روایات شنیده بودیم تفسیر شد و با گذشت غریب به 40 سال از گذشت انقلاب اسلامی با وجود تمام تهدید ها و تحلیلهایی که متوجه این انقلاب بود آنها را تبدیل به فرصت کرد و توانست بستری قرار دهد برای این پیروزی و امروز شاهدیم که  همواره این انقلاب هر چه پر شتابتر به سمت جلو در حرکت است .

جانشین بازرسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به سخن حضرت امام (ره ) که فرمودند؛ دستی الهی این انقلاب را کمک می کند تا به حرکت خود ادامه دهد و از این راه باز ناایستد، افزود:خداوند قدرت خود را توسط شخصی به نام خمینی (ره)نشان داد وشرق و غرب را به لرزه درآورد و همه مستضعفان را امیداوار نمود و طومار همه راههای دروغین را به لرزه درآورد و این خواست خدا بود که حجت خود را به همگان نشان دهد.

سردار مهدوی نژاد بیان داشت: امروز سپاه به عنوان رکن رکین انقلاب و یکی از ارکان انقلاب توانسته است در این مسیر گام های بلند و اثر گذار بردارد و علت هجمه های انبوه دشمنان بر علیه سپاه به خاطر زنده بودن و قدرت پیش برندگی این سازمان انقلابی است و باید خداوند را به خاطر خدمت در این مجموعه شکر گزار باشیم و تابع رهبری این تلالو خورشید ولایت باشیم.

به گفته وی؛ امروز وظیفه تک تک ماست تا از این مجموعه پاسداری کنیم تا سپاه بتواند رسالت و موقعیتی را که امام و شهدا برای ما گذاردند حفظ نماید .

جانشین بازرسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه بسیاری از افرادی که تا دیروز در مسیر انقلاب  بودند ولی راه خود را عوض کردند و در خط دشمنان قرار گرفتند، گفت: امروز ما در کادر سازی و در بسیاری از عرصه های مختلف آن جور که در تراز این انقلاب بود نتوانستیم کار کنیم و با این شرایط حساسی که امروز انقلاب ما در یمن، عراق، سوریه و در همه دنیا گسترده شده است وظیفه ما بیش از بیش سنگین تر گشته و باید با همه توان در رسیدن این کشتی پرتلاطم انقلاب موثر باشیم.

سردار مهدوی نژاد ضمن قدردانی از زحمات سرهنگ کریمی در زمان تصدی مسئولیت جانشینی سپاه نینوا و با اشاره به سخن شهید میثمی که فرمودند زمان پایان ماموریت ما زمانی است که پیمانی را که باخدای خود بسته ایم به مرحله صدق برسانیم افزود: کار انقلابی کردن بازنشستگی ندارد و لذا مسئولیت ما در زمان بازنشستگی بیشتر می شود و این راه همچنان ادامه دارد.

وی در پایان به مسئولیتی که امروز به دوش مسئولین کشوری است و بابت این مسئولیت قسم یاد کردند که پایبند این انقلاب و ارزشهای آن باشند اشاره و خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از مسئولین ما امروز به جای آن که خادم مردم و این نظام باشند کفران نعمت کرده و در مقابل ولایت با حالت نفاق می ایستند لذا بدانند که این انقلاب آنان را همانند سیلی از میان برخواهد داشت چرا که انقلاب زنده و پویاست و مقدمه ظهور حضرت ولی عصر ارواحنا فداه است.

در پایان این مراسم “سرهنگ عبدالله عین علی” به عنوان جانشین سپاه نینوا گلستان معرفی و از خدمات “سرهنگ حسین کریمی اول” جانشین سابق سپاه استان تجلیل و تقدیر شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر