مسئولین سیاست خارجه فریب لبخند حیله گرانه غرب را نخورند/ اروپا کوچکتر از آن است که برای ما تعیین تکلیف کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 472 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:57 ب.ظ، شنبه، 16 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

جانشین سپاه نینوا گفت : مسئولین باید حواسشان به لبخند های حیله گرانه غربی ها در پای میز مذاکرات باشد.

thumb271-0a562bba5319b53f8f1b9cf18998e73dبه گزارش رادکانا، دکتر حسین کریمی جانشین سپاه نینوا استان گلستان در گفتگوی اختصاصی با گلستان ما با اشاره به مفاد قطع نامه جدید اتحادیه اروپا در خصوص ایران اظهار کرد : غرب به صورت ریشه ای و اعتقادی با جمهوری اسلامی ایران مشکل دارد و اگر گاهی رابطه برقرار می کند دلیل آن این نیست که آنها از مواضع خود دست برداشتند .

دشمن حیله گر که هیچگاه دست از دشمنی با بر نمی دارد

وی در ادامه با اشاره به اینکه ما باید مراقب این دشمنان حیله گر که هیچگاه دست از دشمنی با ما بر نمی دارد باشیم افزود : تنها راه مقابله با دشمنان این است که روی داشته ها و توانمندی خود حساب باز کنیم و در همه عرصه ها و بخش ها از اقتصاد گرفته تا مسائل علمی باید پیشرفت کنیم و در دنیا حرف برای گفتن داشته باشیم .

جانشین سپاه نینوا استان گلستان در ادامه تصریح کرد : دشمن از ابتدای انقلاب به دنبال نابودی جمهوری اسلامی ایران بوده است چون آنها به هیچ وجه تفکر ما را قبول ندارند و غرب با هم دستی امریکا به دنبال نابودی ما ست و از هیچ اقدامی در این خصوص کوتاهی نمی کند .

اروپا کوچکتر از آن است که برای ما تعیین تکلیف کند

وی با بیان اینکه 35 سال در برابر اقدامات دشمن ایستاده ایم و در حال حاضر راه امام و شهداء روشن تر از گذشته است، تاکید کرد : اروپا که جای خود دارد آمریکای جهان خوار هم با آن همه توطئه نتوانسته در برابر انقلاب هیچ کاری انجام دهد ، اروپا بداند کوچکتر از آن است که برای ما خط و نشان بکشند .

کریمی در ادامه به حمایت اتحادیه اروپا از فتنه گران و همجنس گرایان اشاره نمود و خاطر نشان کرد : اروپا به صراحت به اعتقادات ما توهین می کند و می گوید همجنس بازی در ایران آزاد شود باید به اروپا گفت که شما غلط می کنید که بگوئید در ایران همجنس بازی آزاد شود اینجا کشور اهل بیت است و اینجا کشور اسلامی است و این برخورد اروپا باعث می شود تا نظام در برخورد با فتنه گران قاطع تر عمل کند و هرگز به استکبار اجازه نمی دهیم که بخواهد جامعه ما را تحت فشار قرار دهد .

وی ابراز امیدواری کرد که این برخورد اروپا انشالله در ادامه مسیر ما در شناخت بهتر دشمنان به ملت عزیز ایران کمک خواهد کرد تا نگاه دشمن و توطئه دشمن را بهتر بشناسند .

مسئولین باید حواسشان به لبخند های حیله گرانه غربی ها در پای میز مذاکرات باشد

جانشین سپاه نینوا گلستان در ادامه با اشاره به مذاکرات ژنو و نرمش های انجام شده در این خصوص ، تاکید کرد : دشمن نشان داده که هرچقدر ما در برابر آنها نرمش نشان دهیم آنها جسور تر و گستاخ تر می شوند .

وی در ادامه تاکید کرد : امریکا و غرب غیر قابل اعتماد هستند و نباید به آنها اعتماد کرد و باید ادامه دهنده راه و آرمانهای امام خمینی (ره) و شهدائ عزیز باشیم تا دشمن را نا امید کنیم.

کریمی خطاب به مسئولین سیاست خارجه کشور گفت : مسئولین باید حواسشان به لبخند های حیله گرانه غربی ها در پای میز مذاکرات باشد چون آنها با این حرکت خود ثابت کردند که قابل اعتماد نیستند و اگر همه مسئولین و کسانی که در بحث سیاست خارجه نقش دارند بیانات مقام معظم رهبری را که فرمودند ” امریکا و غرب قابل اعتماد نیستند و نباید به آنها اعتماد کرد ” به صورت یک کلید واژه در نظر بگیرند آنگاه می دانند که با غربی ها چگونه باید روبه رو شوند .

ارسال نظر