مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه نینوا گلستان:مرگ بر آمریکا همان اعوذوبالله من‎الشیطان‎الرجیم است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 754 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:09 ب.ظ، دوشنبه، 6 آبان، سال 1392 نظرات یک نظر

مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه نینوا استان گلستان گفت: سال‌هاست که شعار «مرگ بر آمریکا» نشان استکبارستیزی بوده و این شعار همانند اعوذوبالله من‌الشیطان‌الرجیم است.

thumb273-5c5a180133fe25323dc10abfb4466ff8به گزارش رادکانا، علیرضا ریاحی با تاکید بر اینکه آمریکا شیطان و دشمن بزرگی است، اظهار داشت: مقام معظم رهبری بارها در منویات خود فرمودند که شعار «مرگ بر آمریکا» یک شعار مختص به ایران نیست، بلکه همه مردم مظلوم و مستضعف جهان این شعار را برای مبارزه با ظلم یک صدا فریاد می‎زنند.

ریاحی با اشاره به بیانات حضرت امام خمینی (ره) که بارها در بیانات خود فرمودند شما هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید، افزود: 13 آبان که دانش‌آموزان و دانشجویان ما حضور گسترده در تسخیر لانه جاسوسی و لانه جنایات رژیم پهلوی داشتند، برگ زرینی در کارنامه پر افتخار ملت ایران است.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه نینوا استان گلستان گفت: ایران الگوی مبارزه با استکبار برای همه کشورهاست و در راهپیمایی روز 13 آبان همه مردم مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان به ویژه آمریکا و اسرائیل خواهند زد.

ریاحی با تاکید بر این موضوع که تاریخ گواه است ما با هیچ کشوری دشمنی نداریم، افزود: آمریکا خود یکطرفه رابطه‎اش را با ایران قطع کرده و دشمنی را در همه ابعاد تاریخی، سیاسی و امنیتی آغاز کرده و آنها باید به خودشان بیایند و بحث دشمنی با کشورهای آزادی‎خواه همچون ایران را کنار بگذارند.

زرین نامه می گوید:

آبروی حسین به کهکشان می ارزد ، یک موی حسین بر دو جهان می ارزد ، گفتم که بگو بهشت را قیمت چیست ، گفتا که حسین بیش از آن می ارزد

سلام. خسته نباشید
ایام تسلیت

http://zarinnameh.ir/

ارسال نظر