مسابقات شروع نشده به تعویق افتاد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 661 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:46 ب.ظ، پنج شنبه، 1 فروردین، سال 1392 نظرات بدون نظر

به گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ورزشی جهان نما، فصل جدید رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول بزرگسالان استان فصل ۹۲ – ۹۱ با برگزاری ۴ دیدار در شهرهای مختلف رسماً آغاز شد. بر این اساس از گروه یک این دوره از مسابقات تیم پرسپولیس کردکوی در خانه خود نتیجه دیدار […]

566380_W8yG3IK0به گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ورزشی جهان نما، فصل جدید رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول بزرگسالان استان فصل 92 – 91 با برگزاری 4 دیدار در شهرهای مختلف رسماً آغاز شد.

بر این اساس از گروه یک این دوره از مسابقات تیم پرسپولیس کردکوی در خانه خود نتیجه دیدار را با حساب 1 بر 0 به میهمان خود نگین صحرا کلاله واگذار کرد تا فصل جدید را با شکست آغاز کند.

دو دیدار دیگر این گروه میان تیم های استقلال تمیشه کردکوی و استقلال عصاره خان به بین و نیز دیدار تیمهای خزر نوکنده و مختومقلی فراغی بندرترکمن به دلیل حضور بازیکنان این تیم ها در اردوی تیم امیدهای صنایع اتکا گلستان به روز پنجشنبه 15 فروردین ماه 92 موکول شد.

در گروه دوم نیز تیم پر ستاره امید گلستان با برتری قاطع 6 بر 0 خانگی خود مقابل تیم پرسپولیس چهارده کردکوی در صدر جدول رده بندی این مسابقات جای گرفت.

تیم شهید آسیابی کلاله نیز این مسابقات را با برد آغاز کرد و با نتیجه 3 بر 1 مقابل میهمان خود پاس مزرعه علی آباد به برتری دست یافت.

در تنها تساوی امروز نیز دو تیم وارش بندرگز و استقلال کردکوی در بندرگز با تساوی 1 بر 1 به کار خود پایان دادند و به تقسیم امتیازات در هفته نخست پرداختند.

جدول رده بندی گروه اول :

جدول رده بندی گروه دوم:

 

ارسال نظر