مسابقه اینترنتی پیشگیری از اعتیاد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 361 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:32 ق.ظ، سه شنبه، 3 تیر، سال 1393 نظرات بدون نظر

بمناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر (۲۶ ژوئن مصادف با ۵ تیرماه) فرمانداری شهرستان گنبد کاووس با همکاری مرکز آموزش علمی-کاربردی گنبدکاووس ۲ و دانشگاه پیام نور گنبد، اقدام به برگزاری مسابقه ای فرهنگی بصورت اینترنتی با موضوع شناخت اعتیاد و پیشگیری از آن نموده است.

PosterPishgiriAzEteyadبه گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی گنبد کاووس 2، بمناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر (26 ژوئن مصادف با 5 تیرماه) فرمانداری شهرستان گنبد کاووس با همکاری مرکز آموزش علمی-کاربردی گنبدکاووس 2 و دانشگاه پیام نور گنبد، اقدام به برگزاری مسابقه ای فرهنگی بصورت اینترنتی با موضوع شناخت اعتیاد و پیشگیری از آن نموده است.

کلیه دانشجویان، دانش آموزان، کارکنان ادارات و دستگاههای دولتی و سایر علاقمندان می توانند در این مسابقه شرکت نمایند. 

برندگان با انجام قرعه کشی از میان کسانیکه پاسخ صحیح به سوالات مسابقه داده اند انتخاب و از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم بذکر است زمان فعالسازی لینک سوالات مسابقه از تاریخ 93/04/01 ساعت 11 صبح بوده و شرکت کنندگان می توانند تا پایان تیرماه در این فعالیت فرهنگی شرکت نمایند. همچنین منابع سوالهای طرح شده ذیلا قابل مشاهده و دانلود می باشد.

PosterPishgiriAzEteyad

منابع:

  1. جهت دریافت و مشاهده منبع اول اینجا کلیک نمایید.
  2. جهت دریافت و مشاهده منبع دوم اینجا کلیک نمایید.

توجه: جهت شرکت در مسابقه اینجا را کلیک نمایید. (زمان فعالسازی 93/04/01 ساعت 11 صبح تا 93/04/31) 

جوائز: به پنج نفر از کسانیکه پاسخ صحیح به پرسشها داده اند، به قید قرعه جایزه نقدی معادل هر یک دو میلیون ریال اعطاء می گردد.

ارسال نظر