مسابقه بزرگ ۳۰۰۰ نفری کتابخوانی کردکوی یک حرکت کم نظیر در سطح ملی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,016 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:24 ب.ظ، یکشنبه، 3 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

سید حسین علوی گفت: مسابقات کتابخوانی بصورت حضوری و غیرحضوری یک امکان بسیار مناسب جهت ایجاد انگیزه برای مخاطبین و علاقمندان حوزه مطالعه به شمار می آید.

IMG_0107به گزارش خبرنگار رادکانا، سید حسین علوی مدیرکل کتابخانه های عمومی گلستان صبح امروز در حاشیه مسابقه بزرگ 3000 نفری کتاب و کتابخوانی در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: یکی از ابزارهایی که ما در ترویج فرهنگ مطالعه از آن بهره بردیم برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوعیت مطالعه، از جمله برگذاری مسابقه کتابخوانی که بصورت گسترده نهاد کتابخانه های عمومی از این ابزار مناسب بهره کافی را می برد.

وی در ادامه افزود: مسابقات کتابخوانی بصورت حضوری و غیرحضوری یک امکان بسیار مناسب جهت ایجاد انگیزه برای مخاطبین و علاقمندان حوزه مطالعه به شمار می آید.

علوی برگزاری مسابقه بزرگ 3000 نفری کتابخوانی در شهرستان کردکوی را یک حرکت کم نظیر در سطح ملی دانست و تأکید کرد: مسابقه ای که امروز به همت شورای اسلامی شهرستان، فرمانداری، اداره آموزش و پروزش، کتابخانه های عمومی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی و سایر دستگاه های فرهنگی برگزار شد در واقع یک حرکت کم نظیر در سطح ملی است که قابلیت تعمیم آن به همه شهرستان های کشور است که می توانند از این حرکت عظیم الگوبرداری کنند.

وی تصریح کرد: این مسابقه هم زمان با ماه محرم با رویکرد عاشورایی برگزار گردید، لذا دوستان ستاد برگزاری این مسابقه بزرگ از خطبه گران سنگ نهضت حضرت زینب (س) و کتاب حماسه حسینی بهره مند شدند.

علوی یادآور شد: خطبه ارزشمند حضرت زینب (س) و کتاب حماسه حسینی بصورت جزوه ای آماده و در بین شرکت کنندگان در مسابقه تقسیم شد و قرار شد برای 100 نفر از برگزیدگان جوایزی اهداء گردد.

بزرگترین مسابقه فرهنگی کتاب و کتابخوانی در بیست و یکمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی با عنوان کتاب آئینه فرهنگ و فرزانگی صبح امروز با حضور ۳۰۰۰ نفر در مصلای نماز جمعه کردکوی برگزار شد.

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=12043
http://golestanblog.ir/?p=12046
http://golestanblog.ir/?p=12049
http://golestanblog.ir/?p=12052
http://golestanblog.ir/?p=12055
http://golestanblog.ir/?p=12058

ارسال نظر