مسابقه فضای‎مجازی، راهداری و حمل و نقل جاده‎ای در گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 150 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:21 ق.ظ، شنبه، 6 آذر، سال 1395 نظرات بدون نظر

مسئول روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان، از برگزاری نخستین مسابقه فضای مجازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای در استان خبر داد.

golestanema30به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از کاسب امین، “علیرضا کلاگر” مسئول روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان در گفتگو با خبرنگار ما در خصو این خبر گفت: این مسابقه برای تمامی فعالان فضای مجازی و اصحاب رسانه استان گلستان برنامه ریزی شده است.

وی افزود: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان در نظر دارد به مناسبت فرارسیدن هفته راهداری و حمل و نقل جاده ای مسابقه عکس، گزارش و خبر را برگزار نماید.

“کلاگر” در پاسخ به این سوال که علاقه مندان چگونه میتوانند در این مسابقه حضور پیدا کنند، تصریح کرد: علاقمندان می توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۲۰ آذر ماه در زمینه اقدامات این اداره کل در حوزه راهداری زمستانی و حمل و نقل جاده ای به شماره ۰۹۱۱۲۷۷۰۱۵۶ تلگرام نمایند.

مسئول روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان در ادامه گفتگو با خبرنگار ما در خصوص پارامترهای در نظر گرفته شده در این مسابقه افزود: هیات داوران با توجه به شاخص های حرفه ای مواردی از قبیل “تعداد بازدید شده از آثار در تلگرام، اینستاگرام، سروش، پایگاههای خبری و خبرگزاریها” ، ” انعکاس و استقبال از آثار در سطح ملی ” در نظر گرفته اند که در این راستا از نفرات اول، دوم و سوم طی مراسمی تجلیل و به رسم یادبود با هدایایی  از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد.

گفتنی است، هفته راهداری و حمل و نقل جاده ای از 26 آذر آغاز و تا 1 دی ماه ادامه پیدا می کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر