مساجد باید در تمامی مناسبت ها بویژه ماه مبارک رمضان برنامه جامع داشته باشند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 587 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:00 ب.ظ، شنبه، 15 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام غلامحسین محمودی با اشاره به جایگاه هئیت امنا در بین مردم گفت: شما هئیت امنا می توانید با همکاری و همدلی خوب با روحانی شرایط مناسبی را برای فعالیت های فرهنگی وتبلیغی مهیا کنید.

139204151901به گزارش خبرنگار رادکانا، با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان و برنامه ریزی فعالیت های فرهنگی این ماه ، یوسف خلیلی رئیس هیئت امنای مسجد جامع شهرستان کردکوی با حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدارحجت الاسلام غلامحسین محمودی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های هیئت امناء مسجد جامع کردکوی، بر بهره گیری خادمین مساجد از فرصت تبلیغی ماه رمضان تاکید کرد و افزود:دشمن به دنبال ایجاد فاصله بین جوانان ، دین و مسجد است و نقش خادمین مساجد در جهت تقویت آموزه های دینی جوانان بسیار ارزشمند است.

حجت‌الاسلام محمودی در ادامه جدیت در برگزاری برنامه‌های این مسجد در طول سال به ویژه در ماه مبارک رمضان را ضروری دانست و گفت: مسجد باید در تمامی مناسبت ها بویژه ماه مبارک رمضان برنامه جامع داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به جایگاه هئیت امنا در بین مردم گفت: شما هئیت امنا می توانید با همکاری و همدلی خوب با روحانی شرایط مناسبی را برای فعالیت های فرهنگی وتبلیغی مهیا کنید.

شایان ذکر است، در خاتمه این جلسه بعد از بحث و تبادل نظردر خصوص اجرا برنامه های مسجد محوری ، تلاوت قرآن در ماه رمضان و اجرای برنامه های سخنرانی و احکام و اخلاق در این ماه تصمیماتی اتخاذ شد.

ارسال نظر