مستند «از وین تا ونک» / ویدیویی متفاوت از جشن محدودیت‌های هسته ای در تهران + لینک دانلود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 411 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:11 ق.ظ، شنبه، 27 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

بعد از اعلام امضای جمع بندی مذاکرات در برخی از مناطق تهران شاهد حضور جمعیتی از مردمی بودیم که به منظور پایان یافتن مذاکرات به خیابان ها آمده بودند و به شادی می پرداختند. دوربین ما به میان مردم شرکت کننده در خیابان ها رفته و از مردم در مورد علت شادی و خوشحالی شان پرسیده است و سعی شده در قالب ویدیویی کوتاه جشن مذاکرات را توصیف نماید.

86242_694به گزارش رادکانا به نقل از 598، دعوت مقامات دولتی از مردم برای برپایی جشن مذاکرات از یک روز قبل از اتمام مذاکرات وین و قرائت بیانیه توسط نمایندگان ایران و 1+5 آغاز گردید. شاید بتوان دستور غیررسمی وزیر کشور در صفحه اینستاگرام خود به استانداران جهت آماده نمودن زمینه حضور مردم برای جشن هسته ای را مهمترین این پیام ها دانست.بعد از اعلام امضای جمع بندی مذاکرات در برخی از مناطق تهران شاهد حضور جمعیت چند صد نفری از مردمی بودیم که به منظور پایان یافتن مذاکرات و جمع بندی صورت گرفته قبل از اجرایی شدن مفاد توافق نهایی به خیابان ها آمده بودند و به شادی می پرداختند.

دوربین ما به میان مردم شرکت کننده در خیابان ها رفته و از مردم در مورد علت شادی و خوشحالی شان پرسیده است و سعی شده در قالب ویدیویی کوتاه جشن مذاکرات را توصیف نماید.این مستند 5 دقیقه ای که به همت آقای محمد ابراهیمی تهیه و تنظیم شده است، تقدیم مخاطبین گرانقدر پایگاه 598 می گردد.

(لینک دانلود مستند از وین تا ونک)

تهیه و تنظیم: محمد ابراهیمی
ارسال نظر