مسجد بین راهی امام علی (ع) کردکوی ساماندهی می گردد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 228 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:00 ق.ظ، دوشنبه، 11 مرداد، سال 1395 نظرات بدون نظر

معاون فرماندار کردکوی گفت: مسجد امام علی (ع) از جمله اماکنی است که به جهت موقعیت بسیار مناسبی که برای اقامت مسافران دارد باید ضمن ساماندهی و بهسازی آن، نسب به توسعه فضا برای جذب بیشتر مسافران اقدام کرد.

1421470059_p10905221به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، در راستای اجرایی شدن مصوبات ستاد تسهیلات خدمات سفر شهرستان در خصوص ضرورت ساماندهی مسجد امام علی (ع) با حضور اعضای کارگروه آن ستاد به ریاست حسین احمدی معاون فرماندار در فرمانداری تشکیل شد.

در این جلسه احمدی با اشاره به افق برنامه های میان مدت و بلندمدت شهرستان در زمینه ضرورت های فراهم سازی زیرساختهای گردشگری در سطح شهرستان به عنوان یکی از مبانی مهم رشد و توسعه اقتصادی و فرهنگی کردکوی گفت: جذب مسافر و گردشگر نیازمند فراهم سازی ساختارهای مهمی در این بخش است که شهرستان کردکوی با جاذبه های بسیار زیبای مناظر طبیعی، جلوه های فرهنگی و آثار تاریخی بسترهای مناسب رشد و توسعه در این بخش دارد.

معاون فرماندار، برنامه ریزی و نگاه عالمانه در پرداختن بضاعت های موجود و ایجاد زیرساختهای مهم گردشگری شهرستان را در برنامه های میان مدت و کوتاه مدت ضروری دانست و اظهار داشت: مسجد امام علی (ع) از جمله اماکنی است که به جهت موقعیت بسیار مناسبی که برای اقامت مسافران را دارد باید ضمن ساماندهی و بهسازی آن، نسب به توسعه فضا برای جذب بیشتر مسافران اقدام کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر