مسکن مهری ها نام نویسی کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 260 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:56 ق.ظ، سه شنبه، 7 اردیبهشت، سال 1395 نظرات یک نظر

متقضایان مسکن مهر گلستان تا نیمه اردی بهشت برای نام نویسی مهلت دارند.

1__DSC0060به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا، مدیر مسکن و ساختمان مدیر کل راه و شهرسازی گلستان گفت ؛ 215 طرح مسکن مهر به زودی آماده واگذاری است و افرادی که متقاضی خرید هستند تا پانزدهم اردیبهشت می توانند با تکمیل و ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام این واحدها اقدام کنند.
محمود تیموری افزود: این مسکن های مهر شامل192  طرح خود مالکی و 23 طرح دولتی در قالب تفاهم نامه سه جانبه و اجاره 99 ساله می شود.
وی گفت: افراد متاهل یا سرپرست خانوار یا زنان خودسرپرست (با حداقل 35 سال سن) که از تاریخ 1357/11/22از امکانات دولتی شامل زمین مسکونی یا واحد مسکونی استفاده نکرده باشند، می توانند برای اسکان در این واحدها ثبت نام کنند.
به گفته وی، تکمیل و ارایه فرم تقاضای ثبت نام متقاضیان و معرفی نامه از شرکت تعاونی (پس از تایید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر واریز وجه متقاضی) یا خودمالک در صورت انتخاب از پروژه های تعاونی ها یا خودمالکین و تکمیل و ارائه فرم تقاضای ثبت نام متقاضی در هنگام ثبت نام الزامی است.
وی تاکید کرد ؛ ثبت نام واحدها از طریق سامانه ثبت نام و واگذاری اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان و پس از واریز وجه نهایی می شود./باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام/
مهندس برق می گوید:

اونایی که گرفتن پشیمونن دارن میفروشن …

ارسال نظر