مسکن مهر کردکوی را دریابید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 716 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:40 ب.ظ، سه شنبه، 15 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

یکی از برنامه های بسیار مهم دولت در خصوص حمایت از طبقات مختلف جامعه بویژه اقشار پایین دست اجرای موفق طرح مسکن مهر می باشد که ره آورد آن صاحب خانه شدن صدها هزار نفر بود.

13566096751به گزارش خبرنگار رادکانا، یکی از برنامه های بسیار مهم دولت در خصوص حمایت از طبقات مختلف جامعه بویژه اقشار پایین دست اجرای موفق طرح مسکن مهر می باشد که ره آورد آن صاحب خانه شدن صدها هزار نفر بود.

این طرح  عظیم ملی با نمره عالی در کارنامه دولت نهم و دهم برای همیشه به ثبت رسید.

باید اذعان کرد در بعضی مناطق به دلیل سوء مدیریت و نداشتن برنامه متناسب با فرهنگ بومی آن منطقه نتیجه مطلوبی حاصل نشد بلکه نارضایتی مردم را به همراه داشت.

از جمله در شهر کردکوی که بدلیل همان سوء مدیریت عده ای از مردم محروم را نادم و مغموم کرده است.
.اکثریت قریب به اتفاق متقاضیان با خون دل و با قرض و فروش طلاجات و حتی زمین کشاورزی و با هزاران امید و آرزو  ثبت نام کردند اما با گذشتن سال ها نه تنها فرجی حاصل نشد که هیچ بلکه متقاضیان (باید گفت مال باختگان ) موفق به أخذ همان اصل پول بعضا 4 میلیون تومانی خود نشدند.

هیچ مرجع رسیدگی کننده ای که لااقل شاکیان را قانع کند وجود ندارد، گرچه فرماندار و مسئولین در این خصوص گام هایی برداشتند اما نتیجه و خروجی کار آنها ملموس نیست.

از مسئولین خواستاریم این موضوع را با درایت مدیریت کرده و افتخار حل این پدیده غامض را نصیب خود کرده و قلب مال باختگان را با استیفای حقوق از دست رفته شان آرام کنند.

کردکوی در انتظار حرکت جدی مدیران اجرایی است. انشاءالله

برگرفته از وبلاگ ایلوار گلستان: مسلم رستمانی

ارسال نظر