مسی ایرانی در آستانه حضور در آرسنال
تعداد بازدید تعداد بازدید: 418 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:13 ب.ظ، یکشنبه، 17 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

یکی از سایت های هوادارای منتصب به باشگاه آرسنال از موفقیت این باشگاه انگلیسی در رقابت بر سر جذب سردار آزمون بازیکن ۱۹ ساله ایرانی خبر داد.

radkanaبه گزارش رادکانا، سایت justarsenal در گزارش جدید خود با اشاره به تلاش توپچی ها برای جذب آزمون نوشته است:

به نظر می رسد هر بازیکنی که جوان و البته با استعداد باشد و در خط حمله نیز به میدان برود، با لیونل مسی مهاجم سرشناس آرژانتینی مقایسه شود. آخرین بازیکنی که توانسته در این قیاس قرار بگیرد، سردار آزمون است که فرصت کرده در آرسنال بازی کند. پس باید امیدوار باشیم که لقب «مسی ایرانی» برازنده آزمون باشد و او پتانسیل های حداقل کمی از مسی واقعی را به نمایش بگذارد.

آزمون 19 ساله که هم اکنون در عضویت روبین کازان در لیگ روسیه است، فقط 11 بار در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفته و بیشتر به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شده است.

اینترمیلان پیش از این علاقه مندی اش به این ستاره جوان را اعلام کرده بود و حالا آث میلان نیز با آرسنال بر سر جذب او رقابت می کند.

ژمون در گفتگو با تلویزیون روسیه گفت: «در حال حاضر پیشنهاداتی از میلان و آرسنال وجود دارد و هر دو باشگاه پنجشنبه آینده نمایندگان خود را برای گفتگو با مدیران روبین کازان به روسیه می فرستند. از علاقه مندی چنین باشگاه های بزرگی واقعاً خوشحالم و بازی در لیگ برتر رویایی است که می تواند به حقیقت بپیوندد. با این حال اکنون فقط بر روی بازی های باقی مانده در لیگ روسیه تمرکز کرده ام.»

این مصاحبه از علاقه آزمون به پیوستن به آرسنال خبر می دهد؛ بازیکنی که در دو بازی اروپایی خود در لیگ اروپا یک گل نیز به ثمر رسانده است.

با توجه به کمبود تجربه آزمون و پولی که روبین کازان به آن نیاز دارد، با 2 میلیون پوند رضایتنامه این بازیکن صادر می شود. البته آزمون مثل یحیی سانوگو یک استعداد خام است و نیاز به پیشرفت دارد و نباید انتظار داشت که آرسنال فصل بعد با این بازیکن ایرانی قهرمان لیگ برتر شود.

ارسال نظر