مشارکتی ها در کمین بدست آوردن کلیدی ترین مقام کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 439 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:57 ق.ظ، سه شنبه، 26 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

شهرستان کردکوی یک شهر بومی و ولایت مدار می باشد که احزاب سیاسی و جناح هایی که دنبال بدست گرفتن سمت و قدرت هستند در این شهرستان جایگاهی ندارد و مردم به اصول بیشتر همه چیز پایدارند و خون و جانشان در راه اهداف اسلامی خود می دهند.

13870233651به گزارش رادکانا به نقل از کردکوی نیوز، اخیرا برخی از اعضای جبهه مشارکت در این شهر سخت به تکاپو  افتادند و با تشکیل جلسات مختلف سعی در برنامه ریزی های مختلف جهت بدست گرفتن سمتهای اجرایی در شهر هستند و برای خود کیسه دوختند.

طبق شنیده ها این گروه چون می دانند بعلت نقش جبهه مشارکت و جایگاه این جبهه در بین مردم منفور شده است، روکش مناسب برای خود تعیین کرده اند و این روکش خط امام (ره) تعیین گردید و نیروهای خود را به اسم خط امام (ره) معرفی و سعی در بدست آوردن جایگاهی بین مردم و مسئولین هستند تا بتوانند در این راستا به اهداف خود برسند.

آقای صادقلو استاندار محترم گلستان، مراقب برخی جلسات جهت بدست گرفتن افکار استاندار و گزارش هایی که به شما می شود باشید تا این عناصر که به هیچ یک از اصول پایبند نیستند و ماهیت خود را در فتنه ۸۸ به نمایش گذاشتند سعی در بدست گرفتن مسئولیت های اجرایی و فرمانداری ها هستند.

مطمئن باشید مردم غیور کردکوی، بکارگیری افراد جبهه مشارکت و افرادی که در فتنه ۸۸ نقش داشتند را تحمل نخواهند کرد و در برابر این حرکات که مخالف سخنان شفاف روحانی و روش مجلس شورای اسلامی است خواهند ایستاد.

مردم شهیدپرور کردکوی دست گرم خود را برای همکاری و کمک جهت یاری رساندن و موفقیت شما دراز خواهند کرد و امیدوارند مسئولان ولایت پذیر و شایسته برای سمت های اجرایی انتخاب شوند.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر