مشارکت بی سابقه و کم نظیر ۹۹/۳ درصدی مردم شریف شهرستان کردکوی در انتخابات۹۲
تعداد بازدید تعداد بازدید: 722 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:11 ب.ظ، دوشنبه، 27 خرداد، سال 1392 نظرات یک نظر

رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی طی پیامی از مردم شریف و ولایتمدار شهرستان کردکوی از حضور افتخار آفرین و حماسی آنان که موجب مشارکت بی سابقه و کم نظیر ۹۹/۳ درصدی در انتخابات خرداد ماه ۹۲ شد تقدیر و تشکر بعمل آورد.

IMG_2411به گزارش رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی طی پیامی از مردم شریف و ولایتمدار شهرستان کردکوی از حضور افتخار آفرین و حماسی آنان که موجب مشارکت بی سابقه و کم نظیر 99/3 درصدی در انتخابات خرداد ماه 92  شد تقدیر و تشکر بعمل آورد.

بسمه تعالی

متن پیام فرماندار به مردم شهرستان کردکوی:

درود و سلام خداوند بر ملت عزیز ، شریف و افتخار آفرین ایران اسلامی به ویژه مردم فهیم و ولایــت مدار و قدرشناس شهرستان کردکوی

خداوند را سپاسگزاریم به جهت نعمت بی بدیل پشتوانه مردمی که در لبیک به فرمان مولای خود مقام معظم رهبری برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران آفریدند .

در این فرصت ضمن تبریک مشارکت بی  سابقه و کم نظیر 99/3 درصدی مردم شریف شهرستان کردکوی در انتخابات از تک تک مردم ، روحانیت معظم به ویژه امام جمعه معزز شهرستان ، خانواده های معظم شهداء ، آزادگان ، جانبازان ، رزمندگان و ایثارگران و تمامی اقشار از جمله : اصناف و بازاریان ، پیشکسوتان ، قهرمانان و روسای هیئات ورزشی ، فرهنگیان ، دانش آموزان ، دانشجویان ، دانشگاهیـــان ، اصحاب رسانه  ، خبرنگاران ، کارمندان ، کارگران و کشاورزان به ویژه کاندیداهای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا که بحق مأمور خلق حماسه بودند ، روسای ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ، طرفداران و هواداران کاندیداها که در خلق حماسه سیاسی و تحقق فرمان مقام معظم رهبری همراهی و همگامی موثری داشته اند ؛ تشکر می نمایم .

همچنین از کلیه اعضای محترم شورای تأمین (اطلاعات – انتظامی – بسیج و سپاه ) ، حــــوزه قــــضایی ، صدا و سیما ، دستگاههای اداری و اجرایی  ، دستگاههای خدمات رسان ، شهرداری ، هیأت های محترم اجرایی ، نظارت و بازرسی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ، دهیاران محترم ، اعضای محترم شعب اخذ رأی سپاس و قدردانی دارم .

قطعاً این حرکت و جوشش از برکات انفاس قدسی حضرت امام (ره) و خون مقدس و گرانبهای شهداست این مهم را قدر دانسته  و امید است همگی در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمانهای امام راحل و تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و یاری رئیس جمهور محترم و منتخب گام های موثرتری برداریم .

الیاسی

فرماندار کردکوی

لازم بذکر است براساس آمار سرشماری نفوس و مسکن 44717 نفر واجدین شرایط شهرستان بوده اند که 44417نفر در انتخابات 24/3/92شرکت کننده بوده که 99/3درصد مشارکت داشته اندو من ا… التوفیق 

hesam می گوید:

لطفا تعداد رای دهندگان را بر واجدین شرایط تقسیم کنید احتمالا باید درصد اعلم شده رو اصلاح کنید

ارسال نظر