مشارکت ۱۰ هزار دانش‌آموز کردکویی در طرح غنی‌سازی اوقات فراغت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 392 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:30 ب.ظ، دوشنبه، 29 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی گفت: اجرای طرح غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان در پایگاه‌های فرهنگی و هنری در سطح شهرستان کردکوی آغاز شده و حدود ۱۰ هزار دانش آموز مقاطع مختلف این شهرستان را تحت پوشش قرار می‌دهد.

139306011910049743471293به گزارش رادکانا، مسعود بیدلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کردکوی اظهار داشت: امسال 10 پایگاه فرهنگی و ورزشی در مناطق مختلف شهرستان کردکوی برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان راه‌اندازی و تجهیز شده و همه دانش آموزان می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند.

وی افزود: از این تعداد 6 پایگاه در سطح روستاهای شهرستان کردکوی و 4 پایگاه در سطح شهر دایر شده و دانش‌آموزان می‌توانند در این پایگاه‌ها در 20 رشته ورزشی و همه رشته‌های فرهنگی و هنری آموزش ببینند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی تصریح کرد: اجرای این کلاس‌های آموزشی برای نوجوانان و جوانان از 10 تیرماه آغاز شده است.

بیدلی ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه جوانان و مهم دانستن گذران اوقات فراغت  جوانان افزود: آموزش و پرورش بستر مناسب با گستره فراگیر در جهت غنی‌سازی اوقات فراغت است که ما با بکارگیری این بستر در جهت توسعه فعالیت‌های فرهنگی، تربیتی، علمی و هنری با توجه به فضاهای مناسب بهره می‌بریم.

وی اظهار داشت: پر کردن اوقات فراغت برای ما یک وظیفه ذاتی است که امیدواریم با تعامل و همدلی و همکاری بهتر و مؤثرتر برنامه‌های آموزشی و فرهنگی برای جوانان و نوجوانان در شهر و روستا اجرا کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر