مشاوران رسانه ای اکبر هاشمی رفسنجانی چه کسانی هستند؟ + جدول سوابق و فعالیت ها
تعداد بازدید تعداد بازدید: 271 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:10 ب.ظ، سه شنبه، 14 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

هاشمی رفسنجانی در فرودین ۹۵ از تقطیع خودسرانه و تحریف سخنان خود ابراز تاسف نمود در حالی که صفحه توئیتر ایشان به تایید سایت رسمی ایشان رسیده بود و مشخص نیست که چه کسی این سخنان را در صفحه رسمی ایشان تحریف نموده است! در گذشته نیز این رفتار ها تکرار شده و پس از گاف های رسانه های متعلق به هاشمی رفسنجانی ، وی و دفتر ایشان اظهار بی اطلاعی کرده و بلافاصله شروع به تکذیب ارتباط رسانه های منسوب به هاشمی با ایشان می نمایند.

indexبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از 598، در فروردین 95 توئیتر منتسب به هاشمی رفسنجانی توئیتی منتشر نمود که واکنش ها و انتقادات فراوانی را در پی داشت و باعث موضع گیری صریح رهبرانقلاب در برابر این تعبیر شد. پس از این اتفاق هاشمی رفسنجانی از تقطیع خودسرانه و تحریف سخنان خود ابراز تاسف نمود در حالی که صفحه توئیتر ایشان به تایید سایت رسمی ایشان رسیده بود و مشخص نیست که چه کسی این سخنان را در صفحه رسمی ایشان تحریف نموده است!
این در حالی است که در گذشته نیز این رفتار ها تکرار شده و پس از گاف های رسانه های متعلق به هاشمی رفسنجانی ، وی و دفتر ایشان اظهار بی اطلاعی کرده و بلافاصله از طریق رسانه های خود شروع به تکذیب ارتباط رسانه های منسوب به هاشمی با ایشان می نمایند.

پایگاه 598 برای روشن تر شدن فضا، فعالیت های سیاسی و سوابق برخی از مشاوران رسانه ای و سیاسی حجت الاسلام و المسلمین هاشمی را در جدول ذیل گرد هم آورده است که در ادامه می آید.

انتهای پیام/
ارسال نظر