مشعل المپیاد ورزشی شنبه وارد کردکوی می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 431 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:00 ق.ظ، شنبه، 28 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

مشعل المپیاد ورزشی ساعت ۱۶:۳۰ عصر روز شنبه وارد کردکوی شده و از مقابل پارک شهر به سمت استادیوم تختی و سپس پارک جنگلی نیز حمل خواهد شد.

مشعل المپیاد ورزشی گلستانبه گزارش سرویس ورزشی رادکانا، با روشن شدن این مشعل در صبح روز سه شنبه 24 فروردین ماه، عملیات حمل آن توسط ملی پوشان در سطح شهرستان مراوه تپه ، کلاله و گنبد آغاز شد.

این مشعل در مسیر حرکت خود به گرگان در 17 شهرستان و بخش استان توسط ورزشکاران نخبه و برتر هر شهر و تعدادی از اهالی ورزش به حرکت در خواهد آمد.

در اولین روز اجرایی این طرح، ورزشکاران شهرهای مراوه تپه، کلاله، گالیکش، مینودشت، گنبد و آزادشهر مشعل رقابتها را در خیابانها اصلی و مکانهای تاریخی شهر به حرکت در آوردند.

این مشعل پس از گذر و عبور نمادین از همه شهرهای استان روز 13 اردیبهشت وارد گرگان و محل افتتاحیه مسابقات خواهد شد.

150 ورزشکار، مربی و سرپرست از شهرستان کردکوی در المپیاد ورزشی گلستان حضور خواهند یافت.

آقایان در 8 رشته ورزشی؛ بدمینتون، کاراته، تکواندو، بسکتبال، کشتی، فوتبال، دوومیدانی تنیس روی میز.

بانوان در 7 رشته ورزشی؛ بدمینتون، کاراته، تکواندو، بسکتبال، دوومیدانی، والیبال و تنیس روی میز از شهرستان کردکوی حضوری درخشان خواهند داشت.

گفتنی است، مشعل المپیاد ورزشی ساعت 16:30 عصر روز شنبه وارد کردکوی خواهد شد و از مقابل پارک شهر به سمت استادیوم تختی و سپس پارک جنگلی نیز حمل خواهد شد.

المپیاد ورزشی گلستان از نیمه اول اردیبهشت با 2500 ورزشکار دختر و پسر  در 10 رشته ورزشی به میزبانی 13 شهرستان در رده سنی نوجوانان به مدت 2 هفته برگزار می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر