مشکلات جامعه ناشی از سوء مدیریت است/ جلوی اختلاس و رشوه در جامعه اسلامی گرفته شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 101 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:20 ب.ظ، شنبه، 9 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

یکی از مراجع تقلید گفت: اگر همه مسؤولان کشور در خدمتگزاری صادق و خالص باشند و حق به صاحب حق برسد نباید شاهد باشیم که درگوشه کنار شهرها و روستا بعضی افراد گرسنه بخوابند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله سیدمحمد علی علوی گرگانی در دیدار با جمعی از مددکاران نیروی انتظامی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، از سوء مدیریت کشور، اختلاس‌ها و بی عدالتی‌های اجتماعی به شدت انتقاد کرد.

وی با تاکید براینکه نباید در جامعه اسلامی شاهد این گونه اتفاقات ناگوار باشیم ابراز کرد: هدف از بعثت انبیای الهی تعالی انسان‌ها بوده است ولی متأسفانه مسائلی مانند بی عدالتی، اجرا نشدن حق و حقیقت، اختلاس و مانند آن موجب می‌شود به روح بعثت انبیاء الهی ضربه وارد شود.

این مرجع تقلید عنوان کرد: چرا باید در جامعه اسلامی مواردی مانند اختلاس باشد و چرا این قبیل امور به خوبی و شایسته رسیدگی نمی شود؛ باید از مسؤولان سؤال کرد چرا کشور اسلامی که مردم آن انقلاب کرده‌اند به سمتی می‌رود که حقوق‌ها نادیده گرفته می‌شود؛ همه این مشکلات ناشی از سوء مدیریت است.

آیت‌الله علوی گرگانی گفت: اگر همه مسؤولان در خدمت صادق و خالص باشند و حق به صاحب حق برسد نباید شاهد این مسئله باشیم که در گوشه کنار شهرها و روستا بعضی افراد گرسنه بخوابند.

وی افزود: اگر حق، ناحق می‌شود و صاحبان حق به حق خود نمی‌رسد، اگر اختلاس، دزدی و رشوه است و اگر ده‌ها منکرات دیگر در جامعه وجود دارد به این خاطر است که آنچنان که شایسته است به وظیفه خود عمل نمی‌کنیم.

این مرجع تقلید ابراز کرد: خانواده مکانی است که انسان تربیت می‌شود و رشد می‌یابد، باید فکری برای خانواده‌ها کرد تا فرزندان سالمی تحویل جامعه شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر