مشکل زیست محیطی و بوی نامطبوع کشتارگاه مرغ پیگیر حل شده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 849 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:18 ب.ظ، جمعه، 4 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

یک سری از مردم در خصوص بوی نامطبوع کشتارگاه مرغ پیگیر اعلام نارضایتی کرده بودند که مورد رسیدگی جدی قرار گرفت؛ گویا این کشتارگاه از زمانی به علت بهسازی سیستم خود مشکل آلودگی هوا داشت که خداروشکر با راهنمایی هایی که توسط کارشناسان محیط زیست کردکوی ارائه شد این مشکل رفع و در حال حاضر این مشکل مرتفع شده است.

IMG_0112به گزارش رادکانا، قنبر تمسکنی رئیس اداره محیط زیست شهرستان کردکوی درگفتگو با خبرنگار رادکانا ضمن گرامیداشت هفته هوای پاک گفت: هفته هوای پاک امسال از 29 دی ماه با شعار انرژی پاک، مسئولیت اجتماعی و آسمان آبی آغاز و تا 5 بهمن ماه ادامه دارد که این روز را به تمامی دوستداران محیط زیست تبریک و تهنیت عرض می کنم.

وی با اشاره به شعار هفته هوای پاک اظهار داشت: فلسفه این شعار این است که تک تک ما ملت در هر جای ایران عزیز که هستیم اگر می خواهیم آسمان آبی داشته باشیم باید مسئولیت اجتماعی را بپذیریم تا هوای پاک و آسمان آبی داشته باشیم.

تمسکنی افزود: یعنی تک تک ما انسان ها در جامعه باید این احساس مسئولیت به ما دست دهد که برای حفظ و حراست از هوای پاک اقدامات قابل توجهی انجام دهیم و فعالیتهای خوبی و ارزشمندی در این راستا داشته باشیم.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: در همین راستا در همین هفته از صنایع مختلف در شهرستان کردکوی بازدید بعمل آوردیم و راهکارهایی را برای کاهش آلودگی به آنها ارائه کردیم.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار ما در خصوص بوی نامطبوع کشتارگاه مرغ پیگیر گفت: یک سری از مردم در خصوص بوی نامطبوع کشتارگاه مرغ پیگیر اعلام نارضایتی کرده بودند که مورد رسیدگی جدی قرار گرفت.

وی افزود: گویا این کشتارگاه از زمانی به علت بهسازی سیستم دیگ پخت پسماند خود مشکل آلودگی هوا داشت که خداروشکر با راهنمایی هایی که توسط کارشناسان محیط زیست کردکوی ارائه شد این مشکل رفع و در حال حاضر این مشکل مرتفع شده است.

ارسال نظر