مصاحبه مردمی رادکانا در خصوص شهردار جدید و انتظارات مردمی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,069 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:11 ب.ظ، پنج شنبه، 21 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

همانطور که رسانه ها زبان گویای مردم می باشند پایگاه خبری تحلیلی رادکانا پیرو انتخاب شهردار جدید کردکوی اقدام به تهیه گزارش و مصاحبه مردمی جهت اینکه اکثریت مردم کردکوی در شهر با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند و اینکه انتظارات مردم از شهردار جدید کردکوی در چه مواردی می باشد پرداخت که در ذیل مصاحبه مردمی رادکانا از شهروندان کردکویی را می خوانیم.

IMG_0018 - Copyشعبان کیاء بازنشسته نیروهای مسلح یکی از شهروندان کردکوی در اولین مصاحبه با خبرنگار رادکانا انتظارات خود را اینگونه بیان می فرماید: انشاالله که جناب مصطفی بالو شهردار جدید کردکوی در کار خودشان موفق باشند لذا بنده به عنوان یک شهروند چند پیشنهاد برای ایشان دارم که بر خود لازم می دانم عنوان کنم.

وی ادامه داد: پارک جنگلی امام رضا (ع) کردکوی مورد بهسازی و رسیدگی قرار گیرد و از لحاظ نظافتی و تمیزی مورد توجه خاص قرار گیرد که مردم مخصوصا مسافرانی که به کردکوی سفر می کنند و از زائران امام هشتم (ع) هستند با مشکل روبرو نشوند.

این شهروند عزیز افزود: در ادامه هم در مورد آسفالت باند دوم خیابان جنگل که از شهرک فرهنگیان به طرف سه راهی شهدای گمنام منتهی می شود آسفالت شود که در این مکان هم با مشکلاتی روبرو هستیم.

کیاء در خصوص توسعه میدان انقلاب کردکوی گفت: مطلب بعدی که باید عنوان کنم توسعه میدان انقلاب کردکوی می باشد که از دیرباز تاکنون مشکلات فراوانی را برای رانندگان بوجود آورده است.

شعبان کیاء انتظار دیگر خود را در احداث پیست موتورسواری خلاصه کرد و بیان داشت: ایجاد پیست موتورسواری برای موتورسواران که در همه زمان مخصوصا در فصول گرم و ماه مبارک رمضان شاهد تصادف آنان می باشیم که همین موتورسوارن با ایجاد حرکات نمایشی باعث مشکلاتی برای مردم می شوند.

کیاء در پایان در مورد فضاسازی شهر سخنانی به میان آورد که شنیدن آن خالی از لطف نیست، وی گفت: تا به امروز زیباسازی خاصی از سوی شهرداری در شهر صورت نگرفته است که در کنار آن مسئله مهمتری وجود دارد که می توان به جذب توریست برای شهر اشاره کرد که باید از سرمایه گذاران دعوت نموده تا بتوانند با سرمایه گذاری باعث جذب توریست شوند.

IMG_0003

در حالی در شهر دنبال شخص دیگری برای گرفتن مصاحبه می گشتیم که به حاج حسین صابری بنای کهن سال برخورد کردیم که در جواب خبرنگار ما انتظارات خود را این چنین بیان می کند: جناب بالو مرد بسیار با شخصیت و دارای خانواده وظیفه شناس می باشد لذا ما از او می خواهیم که محله ما را آباد کند و از شهر ما پرستاری نماید.

IMG_0006

در ادامه خواستیم سراغی از کسبه های شهر بگیریم و از نظرات آنان در خصوص شهردار جدید و خواسته هایشان سوال کنیم که به سراغ کسبه جوانی بنام سید ابوالحسن رضی رفتیم که وی نیز انتظارات خود را اینگونه بیان داشت: شهداری کردکوی در این چند سال ضعیف عمل کرده است و همیشه در جواب خواسته هایمان با این سخنان روبرو می شویم که شهرداری پول ندارد و اوضاع مالی آن خوب نیست.

این کسبه جوان افزود: همین خیابان نواب صفوی خودمان اصلا اوضاع خوبی ندارد، چندین بار نامه نگاری کردیم و تماس گرفتیم اما هیچ اعتنایی نکردند، اما در حال حاضر من نمی دانم آقای بالو تخصص دارند یا خیر اما امیدواریم ایشان با همکاری دیگر عزیزان در شهرداری و شورای اسلامی شهر مشکلاتی که مردم کردکوی در زندگی روزمره شان با آن روبرو هستند را برطرف کنند.

IMG_0018

وی در پایان گفت: جوی های آب و فاضلاب از وضعیت نامناسبی برخوردار است که واقعا مایه تأسف می باشد و در مقابل تماس هایمان می گویند کارگر نداریم که بخواهیم تمیز کنیم.

خانم مومنی خانه دار دیگر مصاحبه شونده خبرنگار رادکاناست که از انتظارات خود می گوید:

بنده آقای بالو شهردار جدید کردکوی را زیاد نمی شناسم اما دوست دارم که ایشان فضای سبز شهر را گسترش دهند و فضایی بهتر برای اوقات فراغت کودکان فراهم نماید ولی در حال حاضر می توان به پارک جنگلی امام رضا (ع) اشاره کرد و در آخر هم درخواست دارم که به معابر رسیدگی شود و آرزوی موفقیت برای شهردار جدید دارم.

علی علینژاد دانشجو دانشکده امام علی (ع) در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک به شهردار جدید کردکوی ابراز داشت: با اینکه شهر کردکوی یک شهر دانشجویی می باشد مکان تفریحی خاصی ندارد.

وی ادامه افزود:  پیشنهادی که بنده به عنوان یک قشر دانشجو از شهردار جدید دارم این است که در صورت امکان در شهر میز های پینگ پیگ قرار بدهند که از لحاظ فرهنگی دید خوبی دارد و می تواند باعث سرگرمی جوانان شود و همچنین به معابر شهر رسیدگی شود.

IMG_0021

خانم تقدیری دانش آموز کردکویی مصاحبه شونده دیگری می باشد که خواسته هایش را در جملات زیر بیان می کند.

وی می گوید: کردکوی دارای یک سینما نیست و مردم ما باید برای رفتن به سینما به گرگان بروند.

این دانش آموز در خصوص آسفالت کوچه ها و خیابانهای کردکوی گفت: در ادامه هم باید بگویم کوچه های منطقه عباس آباد کردکوی از آسفالت خوبی برخوردار نیست و با مشکل نداشتن پارک مناسب روبرو هستیم و یا اگرهم پارکی وجود دارد تمام تجهیزات آن خراب است.

وی در پایان انتظار خود را به عنوان یک جوان کردکویی خطاب به شهردار اینگونه بیان می کند: من انتظارم به عنوان یک جوان کردکویی این است که جناب شهردار به این مشکلات رسیدگی کند و باعث جذب جوانان شود.

ان شاالله پیرو این گزارش مصاحبه اختصاصی با مصطفی بالو شهردار جدید کردکوی تهیه و در پایگاه خبری تحلیلی رادکانا منتشر خواهد شد.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این خبر با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=12525

ارسال نظر