مصرف ۶۷ درصدی سوخت CNG در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 360 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:41 ق.ظ، دوشنبه، 25 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

در سال ۹۱ در شهرستان کردکوی ۱۲ میلیون لیتر مصرف بنزین داشتیم که در سال ۹۲ به مقدار ۱۱۵۰۰ میلیون لیتر رسید که نشان می دهد نسبت به سال قبل ۱/۴ درصد کاهش مصرف سوخت در این شهرستان بوده است.

1151-2949به گزارش خبرنگار رادکانا، خسرو خلیلی رئیس شرکت نفت ناحیه غرب گلستان عنوان کرد: 12 نقطه عرضه محصولات سوختی در غرب استان داریم که 89 درصد آن به جایگاه سوخت CNG تعلق دارد.

وی افزود: 4 جایگاه عرضه محصولات نفتی در شهرستان کردکوی می باشد.

وی با اشاره به اینکه مصرف سوخت CNG در شهرستان کردکوی 67 درصد می باشد افزود: شهرستان بندرگز بیشترین مصرف کننده سوخت CNG در بین شهرهای غرب گلستان می باشد.

رئیس شرکت نفت ناحیه غرب گلستان سرانه مصرفی بنزین در سال 91 در شهرستان کردکوی را 12 میلیون لیتر اعلام کرد و افزود: در سال 92 مقدار 11500 میلیون لیتر مصرف سوخت بنزین در شهرستان کردکوی بوده که نشان می دهد نسبت به سال قبل 1/4 درصد کاهش مصرف سوخت در این شهرستان بوده است.

خلیلی یادآور شد: مصرف کنندگان در بخش فرآورده های نفتی واحدهای کشاورزی، صنعتی، مرغداری ها و صنایع بزرگ می باشند.

لازم بذکر در شهرستان کردکوی با توجه به افزایش خودروهای لوکس و جدید مصرف سوخت بنزین سوپر 40 درصد افزایش یافته است.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر