مصلی نماز جمعه گرگان عطر لاله های کربلا به خود گرفت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 515 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:46 ب.ظ، جمعه، 23 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان گرگان با حضور پرشور خود یک بار دیگر با آرمانهای شهدا و امام شهدا بیعت کردند.

radkana12به گزارش خبرنگار رادکانا، آیین استقبال از پیکر مطهر سه تن از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس، در آستانه شهادت حضرت فاطمه زهراء (س) دخت گرامی پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) ظهر امروز در مصلی نماز جمعه گرگان برگزار شد.

شهر گرگان در یکی از روزهای پایانی سال معطر به قدوم  پیکر پاک 3 تن از شهدای گمنام شد.

با ورود شهدا، به مصلی نماز جمعه گرگان چشمان نمازگزاران گرگانی برای دیدن شهدای گمنام بارانی شده بود.

مردم از هر طیفی به استقبال شهدا آمده بودند از پیر و جوان ، زن و مرد ، کوچک و بزرگ آمده بودند تا میثاقی دوباره با آرمان های شهدا و امام شهدا ببندند.

امروز مادرانی را دیدم، آرام آرام برای شهدای گمنام  زمزمه لالایی می خواندند و مادرانه برایشان می گریستند.

مادرانی که احساس انتظار را می شد از چشم های اشکبارشان فهمید در حالیکه اشک همانند باران بر گونه هایش سرازیر می شد نام شهدای گمنام را صدا می زدند و شهدای گمنام را زائر حضرت سید الشهداء (ع) می خواندند.

مراسم تشییع پیکرهای این سه شهید گمنام بعد از نماز جمعه از ورودی مصلی گرگان آغاز و این سه شهید بر روی دستان مردم مومن و شهیدپرور گرگان تا مرکز آموزشی جنگل تشییع خواهند شد.

پس از اجرای مراسم استقبال، پیکرهای این سه شهید ساعت ۵ عصر به شهرستان مینودشت منتقل و مراسم وداع نیز با پیکر این سه شهید در همین شهرستان برگزار خواهد شد. روز شنبه ۲۴ اسفند ماه نیز پیکرهای شهدا از میدان مرکزی مینودشت تا تپه نورشهدا تشییع و در همین تپه (جنب دانشگاه آزاد اسلامی) به خاک سپرده خواهند شد.

ارسال نظر