مطالبات رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی از رئیس جمهور
تعداد بازدید تعداد بازدید: 461 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:24 ق.ظ، سه شنبه، 11 آذر، سال 1393 نظرات یک نظر

فرشته ترک گفت: بیکاری در قشر جوان سبب افزایش مشکلات زیادی در این شهرستان گردیده که نیازمند توجه از سوی دولتمدران می باشد.

IMG1716176711به گزارش رادکانا، فرشته ترک رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی در آستانه ورود دولت تدبیر و امید به گلستان به خبرنگار ما گفت: شهرستان کردکوی با عنایت به موقعیت جغرافیایی دارای چشم انداز طبیعی زیبا و دیدنی بسیار مناسب و قرارگرفتن در شاهراه ارتباطی تهران – مشهد و با داشتن مردمانی بسیار خونگرم و فعال در حوزه های مختلف اقتصادی و اجتماعی و سیاسی متأسفانه با وجود پتانسیل های بسیار خوب و بالقوه در حوزه های مختلف هرچند آنگونه که باید و شاید رونق اقتصادی مناسبی را کسب نکرد.

ترک افزود: کمبودهایی در حوزه اقتصادی، گردشگری، صنایع تبدیلی با توجه به نوع محصولات کشاورزی منطقه وجود دارد که باید مورد رسیدگی جدی قرار گیرد.

وی بیکاری قشر جوان را یکی از مهم ترین مشکلات شهرستان دانست و خاطرنشان ساخت: بیکاری در قشر جوان سبب افزایش مشکلات زیادی در این شهرستان گردیده که نیازمند توجه از سوی دولتمدران می باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی با توجه به موقعیت جغرافیایی بر توسعه صنعت گردشگری و صنعت توریسم تأکید کرد و گفت: صنعت گردشگری و توریسم درآمدها و سرمایه های زیادی را وارد شهر می کند که باید مدنظر دولت تدبیر و امید باشد و زیرساخت های این صنعت مورد حمایت جدی قرار گیرد.

وی ادامه داد: همچنین توسعه صنعتی مرتبط با صنایع تبدیلی نیازجدی شهرستان جهت اشتغال زایی و افزایش تولیدات منطقه ای مهم می باشد.

ترک ابراز داشت: ان شاالله سفر رئیس محترم جمهور و هیأت همراه به استان سرسبز گلستان و بویژه شهرستان کردکوی منشاء برکات بسیار مطلوب باشد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از این گفتگو اظهار داشت: معضل بیکاری و اشتغال جوانان و هم چنین با مشارکت بخش خصوصی و مشارکت مردم مشکلاتی که در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی که کاملا مشهود است تلاش داشته و همچنین در حوزه زنان و خانواده نیز رسیدگی به امور زنان بد سرپرست و بسته های حمایتی در این راستا را مدنظر قرارداده و تسهیل گری در حوزه جوانان در راستای اشتغال، ازدواج، مسکن توجه گردد.

وی انتظار خود را به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی از رئیس جمهور و هیأت دولت اینگونه بیان نمود:

* تکمیل پروژه مجتمع فرهنگی شهرستان و همچنین احداث کتابخانه که پروژه آن تا به امروز نیمه تمام مانده است.

* توجه جدی به پارک جنگلی امام رضا (ع) جهت رونق بخش گردشگری.

* احداث و تکمیل کنارگذر شمالی که سبب کاهش ترافیک شهری و جاده می گردد.

* افزایش و گسترش شهرک های صنعتی و تولید و نظارت دقیق بر این حوزه.

* مساعدت در اتمام پروژه 192 واحدی مسکن مهر کارکنان شهرداری کردکوی که به لحاظ تورم اقتصادی پروژه همچنان به اتمام نرسیده است.

* با توجه به وجود مشکل آبهای سطحی در سطح شهر درخواست صدور مجوز اداره آب و فاضلاب استان در خصوص پروژه های فاضلاب شهری (اکو) و تکمیل و اتمام پروژه در خیابانها و معابر سطح شهر.

 

انتهای پیام/

همشهری می گوید:

آقای ریس جمهور ایشاله که موفق باشید و خانم ترک ایشاله که شما هم موفق و موید باشید و بتوانید به شهر کردکوی رو رونق بدهید و موانع ر و که یه سری از شهروندان جلوی شما میذارند با توکل به خدا و بعدش حمایت تیم ریس جمهور محترم از سر راه خود بردارید و به لطف خداوند کردکویی آباد داشته باشیم

ارسال نظر