مظلوم نمایی چراغعلی در سایت گرگان نامه / رطب خورده منع رطب نمی کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 823 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:59 ب.ظ، سه شنبه، 19 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

محمود ربیعی براد حسین ربیعی که از کاندیداهای احتمالی استانداری گلستان است طی تماس تلفنی چراغعلی را بخاطر درج مطالب توهین آمیز در سایت گرگان نامه که متعلق به وی می باشد ، مورد عتاب قرار داده است .

thumb271-172066a0957d200335e84e4665f577c3به گزارش رادکانا، بعد از اینکه عبدالرضا چراغعلی نتوانست با رای سرنوشت ساز حسین ربیعی به ریاست شورای شهر گرگان برسد هواداران وی در فضای مجازی سناریوی توهین و حمله به حسین ربیعی را آغاز کردند .

سایت گرگان نامه متعلق به عبدالرضا چراغعلی سکاندار این حرکت بود . این سایت طی خبری چند خطی ترجیح داد اصل توهین ها را در کامنت هایی که هواداران مجازی چراغعلی می گذارند اختصاص دهد تا هم از پاسخگویی مستقیم در امان باشد و هم بگوید مردم گرگان نظری متفاوت در مورد ربیعی دارند .

اما همه می دانند که جمعی که آن نظرات را داده اند چند جوانان جویای نام بیش نیستند که همیشه در مراسمات دنبال چراغعلی بوده و از وی عکس و گزارش تهیه می کنند و همین چند نفر عامل کامنت گذاری در مطلب فوق بودند که توهین های فراوانی نثار حسین ربیعی کردند .

در این میان محمود ربیعی فعال سیاسی چپ و رئیس ستاد میرحسین موسوی در استان در سال 88 و از کاندیداهای احتمالی استانداری گلستان طی تماس تلفنی چراغعلی را مورد عتاب قرار داد که چرا سایتش مطالب توهین آمیز را نسبت به خانواده ربیعی منتشر کرد .

اما چراغعلی همچنان مظلوم نمایی می کند و طوری وانمود می کند که از هیچ چیز خبر ندارد . وی در مورد تماس تلفنی محمود ربیعی عنوان “تهدید” را بکار برده و جالب است که وی با این الفاظ به دنبال کسب شهرت بیشتر می باشد .

در حالیکه اکثر افراد شورا اذعان داشته اند که این جریان هوادار چراغعلی بودند که در هنگام رای گیری برای ریاست شورای شهر گرگان حسین ربیعی را تهدید به ضرب وشتم کرد اما وی با جسارت رای خود را به گرزین داد .

اما سایت گرگان نامه عنوان کرد که محمو ربیعی قصد دارد چراغعلی را در صحن علنی شورا به باد کتک بگیرد . چطور ممکن است کاندیدای احتمالی استانداری گلستان ، فرماندار سابق و ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری یک استان بخواهد چنین اقدام انتحاری سیاسی بکند که تمام آبرو حیثیت خود را پای این کار بگذارد .

اطاله کلام اینکه مظلوم نمایی های چراغعلی همچنان ادامه دارد . وی که همیشه به دنبال جایگاه ریاست بود و عطش سیری ناپذیری برای ان داشت الان همه چیز را بر باد رفته می بیند و قطعا تا یک سال آینده جزو منتقدین شورا خواهد بود و نسبت به مسائل شهری نیز صرفا در مقام یک منتقد بدون اثر مثل تمام 6 سال گذشته باقی خواهد ماند .

hesam می گوید:

شما از محمود ربیعی چه میدانید از قساد مالی و افراد فاسدی که به میراث فرهنگی آورد چه میدانید.از خیانتی که حتی به هم اندیشهای خودش کرد چه میدانید.مدیری از محمود ربیعی فاسد تر سراغ ندارم . ارزوی استادار شدن را هم به گور خواهد برد.

ارسال نظر