معاون جامعه مدرسین : اختلاس صندوق فرهنگیان مهم‌تر از حاشیه‌های لغو سخنرانی مطهری است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 154 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:44 ب.ظ، جمعه، 5 آذر، سال 1395 نظرات بدون نظر

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با‌بیان اینکه مسایلی مانند اختلاس صندوق فرهنگیان مهم‌تر از حاشیه‌های لغو سخنرانی مطهری است، گفت:دنبال کردن این مسائل از سوی ریاست جمهوری و رئیس مجلس کار صحیحی نیست.

139406181604425976058054به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حجت‌الاسلام محمدرضا آشتیانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به حاشیه‌سازی اخیر در مورد جریان سخنرانی علی مطهری، نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: افراد بسیاری در نقاط مختلف کشور به ایراد سخنرانی می‌پردازند و مردم نیز به این سخنان گوش می‌دهند اما برخی از این آقایان مسائلی که صحیح نیست را مطرح می‌کنند.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان اینکه دنبال کردن این مسائل از سوی ریاست جمهوری و رئیس مجلس شورای اسلامی کار صحیحی نیست، افزود: این مسائل مربوط به حواشی است و نباید به این حواشی پرداخت.

آشتیانی خاطرنشان کرد: کسی که نائب رئیس مجلس است باید با دیگر نمایندگان تفاوت داشته باشد و مسائلی که سبب ایجاد ناآرامی در کشور می‌شود نباید به آن دامن زد.

وی بابیان اینکه نمایندگان مجلس و اعضای هیئت‌رئیسه نباید به حاشیه‌سازی بپردازند، گفت: قاعدتاً بزرگان و روسای کشور باید با تفکر منطقی، سنجیده عمل کنند و نباید مسائل جزئی مانند جریان اخیر مشهد مقدس را بزرگ جلوه دهند.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان اینکه مسائلی مانند اختلاس و فساد اقتصادی در کشور مهم‌تر از مسائل جزئی این‌چنینی است، گفت: اختلاس 8 هزارمیلیاردی صندوق فرهنگیان نمونه‌ای از مواردی است که بسیار مهم‌تر از مسائل جزئی است و مسئولان باید به این موارد اهمیت دهند.

آشتیانی خاطرنشان کرد: اگر درایت و دلسوزی میان مسئولان باشد دیگر موارد این‌چنینی رخ نمی‌دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظر