معصومه ابتکار دهه فجر به گلستان سفر می کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 55 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:18 ق.ظ، سه شنبه، 10 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان از سفر معصومه ابتکار در ایام دهه مبارک فجر به استان خبر داد.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از پاسرو؛ کلثوم غفاری، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در نشست خبری با گروه رسانه ای فجر استان گفت: ضرورت بزرگداشت این ایام به جهت زنده نگه داشتن یاد امام راحل و گرامیداشت یاد و خاطره شهداست.

وی افزود: امروز در نسلی از انقلاب قرار گرفته ایم که دوران انقلاب را درک نکرده و ما حلقه ای واسط هستیم بین بزرگانی که نیستند و نظام را به دست ما سپردند لذا ایفای نقش ما خیلی مهم است و باید بتوانیم اهداف و سیاست های انقلاب را بازتاب دهیم.

غفاری اذعان کرد: بانوان همیشه در شکل گیری و بازتاب انقلاب نقش آفرین بودند منتهی برخی اوقات کمتر نشان داده شده اند، بانوان با داشتن نیمی از جمعیت نیروی انسانی باید بیشتر از این دیده شوند.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان متذکر شد: کمیته بانوان و خانواده ستاد دهه فجر استان در حوزه پژوهش 24 برنامه، در خصوص کارگاه های آموزشی 204 برنامه، 370 مورد جشن و جشنواره، 168 مورد تجلیل و تقدیر از افراد موثر در ادارات و سازمان ها، 144 نشست با خانواده ها و بانوان شاغل، 47 مصاحبه، 375 مورد تبلیغ و اطلاع رسانی در استان، 258 مورد دیدار، 149 مورد بازدید، 109 نمایشگاه، 94 برنامه خدمات رسانی ، 324 مسابقه و 61 مورد افتتاحیه در نظر گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع در این ایام 2هزار و 582 برنامه طراحی شده که یک هزار و 825 برنامه از سوی فرمانداری ها و 964 برنامه در دستگاه های اجرایی، عملیاتی می شوند.

غفاری از جمله برنامه های شاخص این ایام به سفر معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور به استان گلستان و حضور وی در نمایشگاه تولیدات خانگی زنان استان در تاریخ چهاردهم بهمن ماه اشاره کرد و افزود: این نمایشگاه با رویکرد توسعه پایدار در سالن تختی گرگان افتتاح شده و تا 18بهمن ادامه خواهد داشت.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان از یگر برنامه های شاخص بانوان در دهه مبارک فجر به برپایی کارگاه آموزشی ویژه 200 نفر از بانوان کارآفرین با هدف کاهش آسیب های اشتغال زنان، ارتقای مهارت های بانوان، کارگاه تاب آوری خانواده زندانیان و افتتاح پارک بانوان گمیشان اشاره کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر