مفقود شدن چهار نفر در آب‌های جزیره آشوراده/ حضور سریع تیم‌های امداد و نجات در منطقه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 158 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:50 ب.ظ، چهارشنبه، 7 تیر، سال 1396 نظرات بدون نظر

معاون امداد و نجات هلال احمر گلستان از مفقود شدن چهار نفر در آب‌های جزیره آشوراده خبر داد و گفت: عملیات جست‌وجو و نجات در کمترین زمان ممکن آغاز شد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ علیرضا صیاد دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان اظهار کرد: دقایقی پیش خبر مفقود شدن چهار نفر که با قایق به جزیره آشوراده رفته بودند گزارش شد.

وی ادامه داد: بلافاصله نزدیک‌ترین تیم‌های امدادی به محل اعزام شدند که در کمترین زمان ممکن هر چهار نفر توسط تیم‌های امدادی صحیح و سالم پیدا شدند.

معاون امداد و نجات هلال احمر گلستان همچنین به یک عملیات امداد و نجات فرد مفقود شده در جنگل‌های «شصت کلاته» و «نوچمن» گرگان اشاره کرد و گفت: این حادثه نیز ساعت 13 و 30 دقیقه امروز به ندای امداد هلال احمر گلستان اطلاع داده شد که بلافاصله تیم‌های جست‌وجو به محل اعزام شدند.

صیاد در پایان بیان کرد: پس از نزدیک به پنج ساعت عملیات جست‌وجو در نهایت فرد گم شده که مردی 33 ساله بود توسط تیم‌های جست‌وجوی جمعیت هلال احمر گلستان پیدا شد.

گفتنی است، از عصر روز گذشته نیز دختری پنج ساله در جنگل‌های النگدره گرگان مفقود شده بود که پس از تلاش 12 ساله نیروهای هلال احمر، پلیس و سپاه در نهایت صبح امروز توسط تیم‌های جمعیت هلال احمر گلستان سالم پیدا شد و به آغوش خانواده بازگشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر