ملت ایران به خاطر فشار اقتصادی دست از انقلاب اسلامی برنمی‎دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 714 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:42 ب.ظ، جمعه، 14 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

خبرگزاری فارس: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان بدانند ملت ایران به خاطر فشار اقتصادی دست از انقلاب اسلامی برنمی‎دارد.

به گزارش رادکانا به نقل از فارس، غلامعلی حداد عادل در برگزاری یادواره شهدای حضرت امیر (ع) شهر گرگان اظهار داشت: شعار مردم ایران همان شعار جنگ یعنی «هیهات من الذله» است.

وی تصریح کرد: استکبار به خیال خام خود تصور می‌کند ملت ایران حاضر است به خاطر فشارهای اقتصادی، انقلاب اسلامی را از دست بدهد اما همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند «اقتصاد مقاومتی را در کشور برقرار می‌کنیم تا محتاج بیگانه نشویم».

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ملت ایران در جنگ روانی و توطئه‌ای که دشمن در بازار ارز و سکه به وجود آورده و این جنگ نیز دائما در حال نوسان است، غلبه می‌کند.

حداد عادل بیان داشت: شبکه‎های ماهواره‎ای ضد انقلاب و بی‎بی‎سی هر شب اخبار اقتصادی ایران را پخش می‌کنند و با اعلام اینکه «ارز گران شد، تحریم‎ها جواب داده، مردم ایران نسبت به رهبری بی‎تفاوت شده‎اند» می‎خواهند مردم را نسبت به نظام و انقلاب دلسرد کنند، اما مردم بصیر ایران با اعتقاد کامل 33 سال در برابر تحریم‎های مختلف دشمن کوتاه نیامده و این بار نیز استوارتر از گذشته ایستادگی خواهد کرد.

وی در خصوص کوتاه نیامدن مقام معظم رهبری از انرژی هسته‎ای متذکر شد: رهبری می‎داند که این قضیه یک بهانه است و در برابر ترفند دشمن، بارها و بارها به ملت ایران فرموده‎اند «فکر نکنید اگر امروز همه تشکیلات هسته‎ای را متوقف کنیم آنها راضی می‎شوند بلکه این تازه اول فشارها خواهد بود لذا اگر در برابر زیاده‎خواهی‎های دشمن کوتاه بیاییم، حتما فشارهای بعدی در راه است».

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: دنیا چه دنیای پوچی شده است، چرا که اسرائیل بدون اینکه پیمان ام‎پی‎تی را امضا کند در سازمان ملل، دنیا را از بمب نداشته ایران می‎ترساند.

حداد عادل با بیان اینکه اسرائیل تنها کشوری است که در منطقه بمب هسته‎ای دارد، خاطرنشان کرد: اسرائیل چندین کلاهک هسته‎ای دارد و اینکه نتانیاهو در سازمان ملل عکس بمب می‎کشد و ایران را به داشتن بمب متهم می‎کند جای تاسف است.

وی در پایان گفت: ملت ایران با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری همچون گذشته تمام ترفندهای استکباری را نقش بر آب می‎کند و با پیشتازی در این عرصه حرکت خواهد کرد.

ارسال نظر