ملت ایران هرگز اجازه تأسیس جاسوس خانه اتحادیه اروپا در ایران را نخواهند داد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 436 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:15 ب.ظ، یکشنبه، 24 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی گفت: ملت ایران هرگز اجازه تاسیس جاسوس خانه اتحادیه اروپا در ایران را نخواهند داد و این‌گونه اقدامات و قطعنامه‌های آنان هیچ‌گونه اعتباری نزد این مردم ندارد.

radkanaبه گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در جمع مردم نمازگزار مسجد امام رضا (ع) این شهرستان با محکوم کردن بیانیه اتحادیه اروپا،آن را اقدامی گستاخانه و بی شرمانه قلمداد کرد وضمن تأکید بر ایستادگی مردم در مسیر حق‌طلبانه انقلاب اسلامی،گفت: اتحادیه اروپا با این قطعنامه ای مداخله جویانه علیه جمهوری اسلامی ایران بار دیگرنوکری خود نسبت به آمریکا و رژیم صهیونیستی را به اثبات رساند.

وی همچنین با اشاره به اینکه آنان سعی در رواج ناامنی و ناهنجاری در ایران اسلامی هستند و این در حالی‌ست که مردم ایران کارنامه سیاه اتحادیه اروپا را فراموش نخواهند کرد، تصریح کرد: ملت ایران هرگز اجازه تاسیس جاسوس خانه اتحادیه اروپا در ایران را نخواهند داد و این‌گونه اقدامات و قطعنامه‌های آنان هیچ‌گونه اعتباری نزد این مردم ندارد.

محمودی در خاتمه تلاش پارلمان اروپا برای قدرت یافتن غرب گرایان را براساس اهداف خود برای تضعیف باورها و پیاده کردن امیال پارلمان اروپا در ایران دانست و گفت: طبیعی است که هم دولت و هم مردم پاسخ می دهند و اجازه نخواهند داد چنین اتفاقی تکرار شود.

ارسال نظر