ممکن است شهردار منتخب کردکوی مورد تأیید مردم نباشد/ ابتدایی‌ترین مطالبات مردم کردکوی محقق نشده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 106 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:46 ب.ظ، یکشنبه، 23 مهر، سال 1396 نظرات بدون نظر

رئیس شورای اسلامی کردکوی با بیان اینکه امید است فرد شایسته‌ای سکان شهرداری کردکوی را عهده‌دار شود، گفت: ممکن است شهردار منتخب مورد تأیید مردم نباشد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از فارس؛ دوازدهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر کردکوی با حضور اعضای شورای شهر کردکوی و اصحاب رسانه امروز برگزار شد.

در این جلسه پس از بررسی برنامه‌های 12 کاندیدای تصدی شهرداری کردکوی و براساس نظر اعضای شورای اسلامی شهر کردکوی پنج کاندیدا به‌عنوان گزینه نهایی انتخاب شدند.

رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی در ابتدای این جلسه، با بیان اینکه فشارها و هجمه‌هایی بسیاری در مسأله انتخاب شهردار وجود دارد، اظهار کرد: در انتخاب شهردار فشارهایی از اطراف وارد می‌شود که کار را سخت می‌کند، در عین حال امیدواریم فرد شایسته‌ای سکان شهرداری کردکوی را عهده‌دار شود.

امید دانشیار با بیان اینکه ممکن است شهردار منتخب مورد تأیید مردم نباشد، گفت: همه کاندیداها در جلسه ارائه برنامه می‌توانند برنامه جامع و مدونی را ارائه و زیبا سخنرانی کنند اما عملیاتی کردن برنامه‌ها مهم است.

وی با اشاره به پخش زنده ارائه برنامه کاندیداهای تصدی شهرداری کردکوی و حضور مردم و رسانه‌ها، اذعان کرد: انتخاب شهردار کردکوی و ارائه برنامه کاندیداها امسال پشت درب‌های شیشه‌ای قرار گرفت و در فضایی شفاف انجام شد.

رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی متذکر شد: همه کاندیداها می‌خواهند برنامه جامع و ویژه‌ای ارائه کنند اما این نکته را نباید نادیده گرفت که تا وقتی که ابتدایی‌ترین مطالبات مردم کردکوی بر زمین مانده است پروژه‌هایی همچون تله‌کابین عملیاتی نمی‌شود.

دانشیار با بیان اینکه شهردار کردکوی باید فردی قوی، کارآمد و دارای پشتوانه باشد، اذعان کرد: شهردار  آینده کردکوی باید به مشکلات آسفالت، جداول و معابر و مبلمان شهری و معماری توجه داشته باشد.

عضو شورای اسلامی شهر کردکوی نیز در ابتدای سخنانش از رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی به‌دلیل مدیریت مطلوب جلسه ارائه برنامه کاندیداها تقدیر و قدردانی کرد.

رضا روشناسان با بیان اینکه شهردار منتخب باید مدیر باشد و تحصیلات مرتبط داشته باشد، یادآور شد: ما باید فردی را برای تصدی شهرداری کردکوی انتخاب کنیم که اگر ایده‌آل نبود حداقل بتواند به کمترین مطالبات مردم جامه عمل بپوشاند و از حداقل ویژگی‌ها برخوردار باشد.

به گزارش خبرنگار فارس، در این جلسه براساس تصمیم و نظر اعضای شورای اسلامی شهر کردکوی از بین 12 کاندیدای تصدی شهرداری کردکوی، پنج کاندیدا به‌عنوان گزینه نهایی شهرداری کردکوی انتخاب شدند و مقرر شد شهردار منتخب کردکوی روز دوشنبه 24 مهرماه معرفی شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر