کردکوی شهرستان مظلوم و فراموش‎شده گلستان/ غرب استان فقیر نیست بلکه محروم از توجه مسئولین هست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 374 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:33 ق.ظ، سه شنبه، 17 فروردین، سال 1395 نظرات ۲ نظر

کاندیدای دور دوم غرب استان گفت: کردکوی با وجود مرکز تخصصی قلب، جنگل‎ زیبا، آبشارهای متعدد و طبیعت بی‎نظیر «درازنو» می‎تواند به عنوان قطب گردشگری سلامت کشور تبدیل شود.

رحمت جلالیبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، رحمت جلالی عصر روز گذشته در جمع خبرنگاران گفت: مردم این کشور بارها و بارها صداقت و وفاداری خود را برای سربلندی نظام شکوهمند ایران اسلامی با حضور پرشور در صحنه‎های حساس کشور از راهپیمایی مختلف گرفته تا انتخابات‎های سرنوشت‎ساز و از همه مهم‎تر حضور سرافرازانه و قدرتمندانه در هشت سال دفاع مقدس نشان داده‎اند.

مدیری که به برکت حضور مردم انتخاب شد اگر تنها به فکر منافع شخصی، حزبی، باندی و جناحی خود باشد خیانتکار است
جلالی افزود: مدیری که به برکت حضور مردم مسئولیتی را در این نظام عهده‎دار شده است اگر مردم را فراموش و برخلاف خواست مردم و نظام عمل کند و تنها به فکر منافع شخصی، حزبی، باندی و جناحی خود باشد خیانتکار است.
وی تصریح کرد: توجه صرف به منافع گروهی و فراموش کردن منافع مردم، انسان را عاقبت به خیر نمی‎کند چرا که هم در این دنیا و هم در روز قیامت باید پاسخگوی بی‎توجهی و خیانت‎شان باید باشند.
رحمت جلالی گفت: این مردم سابقه ایثارگری زیادی دارند از آن پیرزنی که در دوران دفاع مقدس تخم‎مرغ‎اش را اهدا می‎کرد تا جانفشانی خانواده‎های شهدا، جانبازان و آزادگان و مردمانی که انواع تحریم‎ها کمرشان خم کرده ولی پای نظام ایستادند و دم نزدند.

غرب استان فقیر نیست بلکه محروم از توجه مسئولین هست
وی غرب استان گلستان را منطقه فقیری ندانست بلکه محروم از توجه مسئولان در طی چندین سال گذشته دانست و گفت: وجود فرصت‎های بی‎شمار اقتصادی به همراه مردم سخت‎کوش و باصفا این منطقه را در سطح کشور بی‎نظیر و حتی کم‎نظیر کرده است.
جلالی کردکوی را شهرستان مظلوم و فراموش‎شده استان ذکر کرد و گفت: از شهرستان‎های که طی این چند سال به فراموشی سپرده شد و حرکت مثبتی در آن شاهد نبودیم کردکوی است که باید تلاش کرد توسعه آن همانند دیگر شهرهای استان و غرب استان مورد توجه ویژه قرار گیرد.

کردکوی می‎تواند به عنوان قطب گردشگری سلامت کشور تبدیل شود
وی خاطرنشان کرد: کردکوی با وجود مرکز تخصصی قلب، جنگل‎ زیبا، آبشارهای متعدد و طبیعت بی‎نظیر «درازنو» می‎تواند به عنوان قطب گردشگری سلامت کشور تبدیل شود.
جلالی یادآور شد: در سال 2012 درآمد گردشگری سلامت در سطح دنیا به بیش از 100 میلیارد دلار رسید که سهم ایران از صنعت تنها 400 تا 500 میلیون دلار بوده است که می‎توان با ارائه طرح و متقاعد کردن مسئولان کشوری با حمایت مدیران ارشد استان کردکوی را قطب گردشگری سلامت شمال کشور معرفی کرد.
کاندیدای مرحله دوم انتخابات مجلس در غرب استان گلستان افزود: اگر چه دولت تدبیر و امید اعلام کرده است تا پایان دولت سهم ایران از گردشگری سلامت به 2.5 تا 3 میلیارد دلار برسانیم ولی می‎توان با جذب پزشکان حاذق و متبحر، برخوردار کردن بیمارستان امیرالمومنین کردکوی از تجهیزات پزشکی با کیفیت، توسعه مراکز اقامتی و زیرساخت‌های درمانی عالی توریسم پزشکی را در این شهرستان و غرب استان تقویت کرد.
انتهای پیام /

کردکویی می گوید:

افرین حاجی…عشقی بمولا

دید باز می گوید:

مدیری که به برکت حضور مردم انتخاب شد اگر تنها به فکر منافع شخصی، حزبی، باندی و جناحی خود باشد خیانتکار است
غرب استان فقیر نیست بلکه محروم از توجه مسئولین هست
وجود فرصت‎های بی‎شمار اقتصادی به همراه مردم سخت‎کوش و باصفا این منطقه را در سطح کشور بی‎نظیر و حتی کم‎نظیر کرده است.
با سلام
جناب آقای جلالی بزرگوار
3 نکته بالایی حرف های شما برای مردم این منطقه کفایت دارد
مردم این شهر لایق بهترین ها هستن دنبال یک خدمتگزار میگردن نه یک کارفرما
آنچه از قبل تا به حال و با توجه به سنم شاهدش بودم بیان صحبت های شیرین قبل از انتخابات و عمل نکردن یا فراموش کردن یا بهانه آوردن یا انداختن مقصر گردن این و آن بعد از انتخابات بوده
فقط به عنوان یک شهروند هم به حضرتعالی و هم به کاندیدای محترم دیگر 3 کلمه میگم که تو هر 3 کلمه نان و رونق و اقتصاد و سربلندی مردم این منطقه را فراهم میکند : جنگل دریا صحرا
نیازی به شعار توریسم درمانی که نمیدانم از کجا نشات گرفته هم نیست
زمانی میتوانیم توریسم درمانی داشته باشیم که توریسمی هم باشد نه اندک بلکه به اندازه کفایت خرج نگهداری پزشکان حاذق که فرمودید
خدا به همه ما که با نیت کمک به منطقه کاندید میشویم یا مثل من در سایت ها نظر میدهیم کمک کند تا به بیراهه کشیده نشویم

ارسال نظر