منافقین در فیسبوک وبلاگ ویژه هدیه می‌دهند!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 761 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:48 ق.ظ، یکشنبه، 12 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

با نزدیکی به زمان انتخابات ریاست جمهوری عوامل گروهک تروریستی منافقین از هر حربه و شگردی برای ارتباط با داخل کشور و جاسوسی و تخلیه اطلاعاتی از مردم ، استفاده می کنند.

Golestanema251عوامل این گروه برای عبور از فیلترینگ در فضای اینترنت و دستیابی به یک کانال امن برای دریافت اطلاعات از داخل ایران تعداد زیادی وبلاگ طراحی کرده‌اند که به کاربران فضای مجازی هدیه می‌دهند !

این وبلاگ‌ها مجهز به جدیدترین نرم‌افزارهای عبور از فیلترینگ ، نرم‌افزار ارتباط صوتی و تصویری (اسکایپ) ، نرم‌ افزارهای امن اتصال به شبکه با تلفن‌همراه و… می‌باشد.

عوامل منافقین بعد از ارتباط‌گیری با طعمه‌های خود در فیسبوک و دیگر شبکه‌های اجتماعی ، این وبلاگ‌ها را به عنوان هدیه به مرتبطین خود داده و در ازای آن عکس و فیلم و خبر از داخل ایران خصوصاً با موضوع انتخابات مطالبه می‌کنند.

عوامل پوششی منافقین در شبکه‌های مجازی با این عنوان که نظام در آستانه انتخابات فضای اینترنت، ایمیل و فیسبوک را به شدت محدود و کنترل می‌کند، از طعمه‌های خود می‌خواهند تا اطلاعات خود را از این طریق به خارج کشور و برای پخش در شبکه‌های ماهواره‌ای ارسال کنند.

همچنین در خلال این ارتباط و ارسال اطلاعات وبلاگ به کاربران اینترنت، تمامی اطلاعات شخصی کاربران شبکه‌های اجتماعی که فریب این شگرد منافقین را خورده‌اند از طریق هک در دسترس عوامل نفاق قرار می گیرد.

گفتنی است این یکی از جدیدترین شگردهای منافقین برای جاسوسی و تخلیه اطلاعاتی در فضای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی است.

ارسال نظر