منتظری زیرساختهای فرهنگی خوبی ایجاد کرد / فضیلت بانک جامع خبرنگاران را پیگیری کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 435 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:20 ب.ظ، سه شنبه، 20 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

مدیر موسسه فرهنگی هنری کهکشان با اشاره به اینکه دکتر منتظری در هشت سال گذشته اقدامات زیربنایی خوبی در عرصه فرهنگی استان انجام داد عنوان کرد: حجت الاسلام فضیلت به عنوان مدیر کل جدید ساماندهی بانک جامع خبرنگاران استان را عملیاتی کند.

radkana15به گزارش رادکانا، عبدالجواد عموزاد خلیلی مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری کهکشان و خبرنگار هفته نامه پژواک سخن در گفتگو با این پایگاه خبری تحلیلی ضمن تقدیر از عملکرد هشت ساله دکتر منتظری و تبریک انتصاب حجت الاسلام فضیلت به عنوان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان عنوان کرد: عرصه فرهنگ امروز دغدغه اصلی مقام معظم رهبری است که بایستی بیش از پیش مد نظر مسئولان امر باشد.

عموزاد افزود: دکتر منتظری درطی هشت سال گذشته زیر ساختهای خوبی را در عرصه فرهنگی استان انجام داد و سعی کرد این مراکز را در تمامی سطح استان مستقر کند و کارنامه وی و کسب رتبه های برتر در سطح کشور نشان از سطح بالای مدیریت وی را نشان می دهد .

وی با اشاره به اخلاق و منش دکتر منتظری اذعان کرد: او جزو مدیرانی بود که خوب مطالعه می کرد و خوب حرف می زد و برای هشت سال خود برنامه داشت و سعی می کرد بدور از فضای حاشیه به فعالیتهای خود ادامه دهد.

خبرنگار هفته نامه پژواک سخن به کاستی های هشت سال گذشته نیز اشاره کرد و گفت : متاسفانه در سالهای قبل هیچگاه نسبت به ساماندهی و تاسیس بانک جامع خبرنگاران استان و تعداد خبرنگاران واقعی آنچنان که باید کاری صورت نگرفت و این باعث رکود در عرصه خبرنگاری استان شد در حالی که می توانستیم پالایشی از وضعیت و تعداد خبرنگاران استان صورت بگیرد.

عموزاد عنوان کرد: حجت الاسلام فضیلت با توجه به سال اقتصاد و فرهنگ و دغدغه های جدی رهبری در این زمینه فرصت خوبی دارد تا توانایی های خود را در این عرصه با رویکرد خدمت بدون منت در اختیار مردم استان قرار دهد .

مدیر موسسه فرهنگی هنری کهکشان با اشاره به مشکلات عدیده در زمینه کار فرهنگی و هنری افزود: متاسفانه پنجه مالیات در بدنه فرهنگ گیر کرده و شاهدیم که موسسات قرانی که بایستی از مالیات طبق قانون معاف باشند هزینه هایی می پردازند و این موسسات فقط برای نوشتن یک اظهار نامه 400 هزار تومان می پردازند که این اصلا خوب نیست و لازم است فضیلت به عنوان مدیر کل نگاهی هم به موسسات قرانی و فرهنگی هنری در زمینه معافیت های مالیاتی داشته باشد.

وی همچنین تصریح کرد: ساماندهی کانون های آگهی تبلیغاتی که در این سالها مجوز گرفته اند و موسسات فرهنگی هنری با رویکرد عدالت طلبانه می تواند یکی از مهمترین اولویت های حجت الاسلام فضیلت باشد چرا که امروز جشن ها و امورات فرهنگی استان را دلال ها و افرادی غیر مرتبط با حوزه فرهنگ انجام می دهند.

این فعال فرهنگی اضافه کرد: این جابجایی قطعا در فضای تبادل دو تفکر در کشور صورت گرفته و به هیچ وجه منکر شایستگی های دکتر منتظری این عنصر فرهیخته و فرهنگی استان نیست و چه خوبست استاندار گلستان از این عنصر اصولگرای معتدل در پست های دیگری استفاده کند تا استان از چنین ظرفیت هایی بی بهره نماند .

ارسال نظر