مهمترین ویژگی شهیدان رجایی و باهنر مکتبی و الهی بودنشان بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 821 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:58 ب.ظ، چهارشنبه، 30 مرداد، سال 1392 نظرات یک نظر

الیاسی گفت: دولتمردان ما باید ادامه دهنده راه این دو شهید بزرگوار باشند و تمامی ویژگی های شخصیتی آنها را سرلوحه کار خود قرار دهند.

IMG_0027به گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی در جلسه گرامیداشت هفته دولت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: شهیدان رجایی و باهنر مصداق، شاخصه و معیار ارزیابی دولت مردان در ایران اسلامی هستند.

وی افزود: دولتمردان ما باید ادامه دهنده راه این دو شهید بزرگوار باشند و تمامی ویژگی های شخصیتی آنها را سرلوحه کار خود قرار دهند.

الیاسی با اشاره به الگوی ارائه شده از سوی امام خمینی (ره) در امر حاکمیت اسلامی گفت: بر اساس همان الگویی که امام خمینی (ره) در حاکمیت اسلامی ارائه کردند مردم با دولتهای زیادی روبرو شدند.

وی در ادامه افزود: آنچه که در جمهوری اسلامی ایران اصل می باشد؛ خود اسلام، نظام جمهوری اسلامی و حاکمیت دینی است و باید در موفقیت و شکوفایی این قضیه که از وصایای امام خمینی (ره) به نقش ولایت فقیه اشاره کرد که مهم ترین و کامل ترین رهبری در جهان است و باید به نقش و جایگاه مقام معظم رهبری در آرامش و معنویت در کشور که ثبات بخشیدند اشاره نمود.

وی به مدیریت مقام معظم رهبری در حل و نجات کشور از بحرانهای فراوانی اشاره کرد و افزود: در کشور با بحرانهای فراوانی مواجه شدیم که نمونه بارز آن فتنه 88 بود که حضرت آقا با مدیریت بجا و درست خود توانستند این بحران را به نحو احسن برطرف کنند.

وی ادامه داد: نمونه دیگری از مدیریت که با همکاری مردم به سرانجام خوبی رسید، برگزاری خوب و گسترده انتخابات 24 خرداد ماه 92 بود که باعث سرشکستگی دشمنان ایران اسلامی شد.

فرماندار کردکوی اظهار داشت: هفته دولت فرصتی است تا اقدامات و زحمات دولتها را برای مردم بازگو کنیم.

وی افزود: اگر امروز قرار است از خدمات نظام بگوئیم باید از خدمات دولت بگوئیم البته بدون توجه به نام و نشان باشد.

الیاسی با عنوان اینکه هفته دولت فرصتی است برای ارائه عملکرد و گزارش کار نظام، خاطرنشان کرد: در گرامیداشت شخصیت شهیدان رجایی و باهنر در هفته دولت باید تلاش فراوان و مضاعفی صورت گیرد تا جوانان ما با این دو شخصیت ماندگار و همیشه سرافراز که الگوی دولتمردان ما می باشند بیشتر آشنا شوند.

وی در قسمت دیگری از سخنان خود الهی بودن، خدایی بودن، برای مردم بودن و کم مصرف بودن در هزینه ها را راز ماندگاری شهیدان رجایی و باهنر دانست و اظهار داشت: این دو شهید با رعایت این موازین توانستند در دل تمامی مردم و در هر زمان ماندگار بمانند.

الیاسی در پایان تأکید کرد همه مدیران و دستگاههای اداری شهرستان در برگزاری مراسمات هفته دولت حضور فعال و جدی داشته باشند.

جلسه گرامیداشت هفته دولت ساعت 11 صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان به ریاست فرماندار کردکوی در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ و حرف تو منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=7169

ارسال نظر